Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są szczęśliwą parą już od wielu lat. Jednak okazuje się, że z upływem czasu jeszcze bardziej się zgrywają.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor tworzą niesamowicie zgarną parę

Podczas pandemii wiele osób bało się o swoje związki. Spędzanie czasu z drugą połówką przez całą dobę dla wielu osób może być męczące. Ciekawe jest jednak to, że niektórzy wyszli z tego obronną ręką.

Taka sytuacja miała miejsce właśnie w życiu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Na samym początku pandemii para również miała wiele obaw odnośnie tego, jak ich związek przetrwa zamknięcie. Po czasie okazuje się, że obawy te były bezpodstawne.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com
Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska. Źródło: youtube.com

Para podczas pandemii chciała umilić czas nie tylko sobie, ale także swoim obserwatorom. Oboje postanowili więc prowadzić wywiady z różnymi osobami znanymi ze świata show biznesu, wykorzystując do tego media społecznościowe.

Joanna Koroniewska pokazała twarz swojego dziecka

Joanna Koroniewska systematycznie prowadzi również swojego Instagrama. Możemy tam zobaczyć wiele prywatnych zdjęć gwiazdy.

Aktorka niechętnie pokazywała jednak swoje dzieci. Można było zobaczyć pociechy Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora z ukrytą twarzą.

Tym razem Joanna Koroniewska poszła o krok dalej i pokazała twarz swojego dziecka… w maseczce. Internauci nie mają złudzeń, nastoletnia Janina przypomina sławną babcię, Katarzynę Dowbor.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO