Zmarły Krzysztof Krawczyk miał za sobą kilka małżeństw. Muzyk doczekał się tylko jednego dziecka. Jego syn Krzysztof Junior był owocem związku z piosenkarką Haliną Żytkowiak. Jak się okazuje Krawczyk Junior nie ma dobrych relacji z wdową po Krzysztofie Krawczyku.

To zaskakujące, jak wyglądają relacje żony Krzysztofa Krawczyka z jego synem

Relacje pomiędzy Ewą Krawczyk a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nigdy nie były łatwe. Jak informuje Krzysztof Cwynar, kobieta utrudniała Krzysztofowi Juniorowi kontakty z ojcem.

Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube:  Plotki Rozrywka
Ewa Krawczyk i Krzysztof Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

Bardzo często, gdy mężczyzna dzwonił do swojego ojca, informowała go, że ten się kąpie, śpi lub po prostu nie ma go w domu. Następnie opowiadała prasie, że ten kompletnie nie interesuje się losem swojego ojca.

Mężczyzna nie ma lekko

Przyjaciel Krzysztofa Krawczyka, Marian Lichtman, opowiedział natomiast o absurdalnej sytuacji, która miała miejsce na pogrzebie muzyka. Ponoć Ewa Krawczyk nie życzyła sobie, by syn zmarłego wokalisty przebywał w okolicach trumny.

Osoby przebywające w Kościele pilnie strzegły, by ten nie podszedł za blisko. 47-letni Krzysztof Junior pożegnał się ze swoim ojcem na cmentarzu dopiero kilka dni po pogrzebie.

Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube
Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube
Ostatnie pożegnanie Krzysztofa Krawczyka/ screen youtube

Jak widać, relacja pomiędzy Ewą Krawczyk, a Krzysztofem Krawczykiem Juniorem nie wygląda najlepiej. Miejmy nadzieję, że dojdą oni jednak do porozumienia. W końcu jedno ich łączy – miłość do zmarłego muzyka.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO