Konkurs Piosenki Eurowizji cieszy się ogromną popularnością. Co roku oglądają go około 100–600 mln widzów z całego świata. Transmitują go niemal wszystkie europejskie telewizje oraz telewizje innych państwa świata, między innymi: Egipt, Brazylia, Filipiny, Chiny, Japonia, Kanada, Hongkong, Indie, Jordania, Meksyk, Stany Zjednoczone, Nowa Zelandia, czy Wenezuela.

To nieprawdopodobne, co się wydarzy na tegorocznym konkursie Eurowizji

Od lat Konkurs Eurowizji w Polsce poprowadził Artur Orzech. Mężczyzna po niemal trzydziestu latach pracy z Telewizją Polską zakończył swoją medialną karierę.

W tym roku Konkurs Eurowizji poprowadzi ktoś inny. W końcu TVP odsłoniło karty i zdradziło kto będzie następcą Artura Orzecha.

Okazuje się, że mężczyznę zastąpi aż dwóch prowadzących! Będą nimi Aleksander Sikora i Marek Sierocki. Wiele osób spodziewało się, że Sierocki zastąpi Artura Orzecha, nich jednak nie wiedział, że pojawi się jeszcze drugi prowadzący.

Ostatni raz takie zdarzenie miało miejsce w 1993 roku

Jest to dość zaskakujący krok. Konkurs Piosenki Eurowizji był wcześniej komentowany przez dwie osoby jedynie dwa razy. Miało to miejsce w latach 1992-1993. Wtedy to, zajął się tym Artur Orzech oraz Maria Szabłowska.

Wesołe wieści dla panów i fanów Eurowizji przekazała Telewizja Polska na Instagramie. W krótkim filmiku możemy zobaczyć, że Marek Sierocki oraz Aleksander Sikora zostaną nowymi prowadzącymi.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO