Aleksandra Kwaśniewska to polska prezenterka telewizyjna, znana szerokiemu gronu publiczności również ze względu na fakt, że jest córką byłego prezydenta, Aleksandra Kwaśniewskiego, oraz jego małżonki, Jolanty Kwaśniewskiej.

Tajemniczy wpis Aleksandry Kwaśniewskiej wywołał burzę w komentarzach

39-letnia celebrytka jest z wykształcenia psychologiem, ukończyła Wydział Psychologii na Uniwersytecie Warszawskim. W wolnym czasie lubi tańczyć – posiada certyfikat instruktorki salsy.

Prywatnie Aleksandra Kwaśniewska jest żoną Jakuba Badacha. Brała udział m.in. w programach tanecznych („Taniec z gwiazdami”), przez lata 2006-2007 pracowała dla stacji TVN jako reporterka w programie śniadaniowym „Dzień dobry TVN”, była także gospodynią „Kulisów Tańca z gwiazdami”.

Aleksandra Kwaśniewska/YouTube @Kozaczek
Aleksandra Kwaśniewska/YouTube @Kozaczek

Następnie pracowała przy produkcjach „Ranking gwiazd” oraz „Mała czarna”, zaś przez pewien czas, w latach 2008-2012 miała własną audycję radiową w stacji Planeta FM – „Niedziela słodko-Kwaśniewska”.

Teraz Ola Kwaśniewska pracuje jako redaktorka magazynu „Viva!”. Jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych, m.in. na Instagramie.

To zaskakujące, co napisała córka byłego prezydenta Polski

39-letnia Ola Kwaśniewska od jakiegoś czasu stara się unikać show-biznesu, jednak Instagram to jej konik, chętnie publikuje tam zdjęcia i informacje na temat życia prywatnego.

Najczęściej lądują tam fotki jej zwierzaków lub ujęcia z podróży. Jednak teraz było inaczej. Córka byłego prezydenta Polski, Aleksandra Kwaśniewskiego, opublikowała na Instagramie post, który zrobił furorę.

Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal
Aleksandra Kwaśniewska. Źródło: Youtube Wideoportal

Internauci zwrócili uwagę nie tyle na zdjęcie Aleksandry Kwaśniewskiej, co na jego opis. Kobieta dała ponieść się fantazji i wymyśliła zabawną rymowankę.

„Dobrejnocy dobrejnocy lubiętwaróg strzelamzprocy”

- napisała Aleksandra Kwaśniewska pod zdjęciem.

Fani byli zachwyceni jej zabawną rymowankę i sami spróbowali swoich sił w komentarzach.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO