Agnieszka Cegielska jest znaną pogodynką. Kobietę od lat można zobaczyć w „Dzień Dobry TVN”. Na początku swojej kariery próbowała swoich sił w modelingu. Ma na swoim koncie niemałe sukcesy w tej sferze.

Mając 16. lat Agnieszka Cegielska została MISS Polski Nastolatek. W 2004 roku rozpoczęła pracę w redakcji TVN i od tamtej pory jest związana z telewizją.

Syn Agnieszki Cegielskiej ma niesamowitą pasję

Agnieszka Cegielska jest również bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Niechętnie jednak opowiada o swoich prywatnym życiu i bardzo rzadko publikuje zdjęcia swojej rodziny.

Wiadomo jednak, że nie ma szczęścia w miłości. Dziennikarka od lat była w, wydawałoby się, szczęśliwym związku małżeńskim z Dariuszem. Okazało się jednak, że prywatnie para miała problemy, o których wcześniej nie wspominała.

Wiara w małżeństwo nie wystarczyła. Związek Agnieszki Cegielskiej i Darka już niedługo stanie się przeszłością.

Agnieszka i Dariusz bardzo rzadko się widywali. Pogodynka mieszka w Warszawie, gdzie ma również pracę, zaś jej mąż musi często wyjeżdżać – firma, którą prowadzi, ma siedzibę w Tczewie, a dodatkowo wyjeżdża w delegacje po całej Europie.

Agnieszka Cegielska może być dumna ze swojego syna

Najbliżsi Agnieszki i Dariusza nie spodziewali się takiego obrotu spraw. Liczą jeszcze, że para mocno przemyśli swoją decyzję i być może zmieni zdanie.

Kilka lat temu para tworzyła szczęśliwą rodzinę i doczekała się nawet syna. W 2009 roku na świat przyszedł ich syn, Franciszek.

Okazuje się, że chłopiec zupełnie nie podziela pasji rodziców i w wolnej chwili…jeździ gokartem! Widać, że dają mu one ogromną radość, a Agnieszce Cegielskiej powód do dumy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO