Hanna Lis jest jedną z bardziej znanych polskich dziennikarek. Przez wiele lat wypracowała sobie szacunek Polaków. W swojej pracy jest prawdziwą profesjonalistką. Dziś znana i lubiana dziennikarka wie, na co może sobie pozwolić.

Internauci są zachwyceni pomysłowością Hanny Lis

Pandemia koronawirusa wciąż sieje zamęt na całym świecie. W ostatnim czasie wciąż trwa lockdown, dlatego większość punktów usługowych jest nieczynne.

Z tego powodu wiele kobiet na jakiś czas musi zapomnieć o kosmetyczce, czy fryzjerze. Hanna Lis wpadła jednak na wspaniały pomysł i wie jak poradzić sobie z zamkniętymi salonami.

Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak
Hanna Lis. Źródło: Youtube ŁukaszJakóbiak

W mediach społecznościowych Hanna Lis pochwaliła się internautom, że w okresie lockdownu sama obcina sobie włosy. Mało tego, dziennikarka korzysta z instruktaży umieszczonych na platformie YouTube.

To nieprawdopodobne, jak dziennikarka radzi sobie z nieczynnymi salonami fryzjerskimi

Trzeba przyznać, że teraz w sieci można nauczyć się naprawdę wszystkiego, a Hanna Lis jest idealnym przykładem.

Czy wy też próbowałyście zająć się same włosami podczas pandemii? Jak widać, nie jest to takie trudne. Wystarczy odrobina chęci, czasu i… dobre nożyczki.

Wiele pań prosi również o pomoc w podcięciu włosów swoje dzieci lub męża. Nie zawsze jednak domowe cięcia są dobrym rozwiązaniem. Anna Mucha poprosiła o pomoc swojego partnera i szybko tego żałowała.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZCHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO