Nie da się ukryć, że Kasia Tusk jest ulubienicą wielu Polaków, a córka Donalda Tuska od lat może pochwalić się liczną grupą fanów, którzy nieustannie obserwują jej poczynania w Internecie. Blogerka od lat prowadząc swoją działalność chce pokazać, jak można zadbać o przytulne wnętrza w naszych mieszkaniach.

Na jej profilu możemy zobaczyć nie tylko wnętrza niczym z okładki magazynu, ale również wiele zdjęć i materiałów dotyczących ubioru czy makijażu. Od dłuższego czasu Kasia Tusk promuje również ekologię poprzez rozmaite nowoczesne rozwiązania. Jednak uwagę internautek w pewnym poście zamieszczonym przez Kasię Tusk przykuł pewien szczegół.

Kasia Tusk spodziewa się drugiego dziecka? Fanki blogerki zauważyli coś nietypowego na jednym z nowych zdjęć na Instagramie. O co chodzi?

Niedawno Kasia Tusk pochwaliła się fankom zdjęciem, na którym możemy zobaczyć ją czytającą swojej ukochanej córeczki książeczkę pod tytułem „Siostrzyczka”, która ma za zadanie przygotować dziecko do przyjścia na świat rodzeństwa. To wzbudziło wielkie zainteresowanie mediów. Wiele osób dopatrywało się tutaj wyraźnej sugestii, że córka Donalda Tuska jest w ciąży.

Zdaniem fanek Kasi Tusk jej najnowsza publikacja na Instagramie ma potwierdzać tę teorię. Tym razem chodzi o drobny szczegół na stole w sopockim mieszkaniu blogerki.

Mowa o zdjęciu stołu, na którym można zobaczyć wiele przekąsek jak brzoskwinie, sery pleśniowe, chipsy czy korniszony. Biały bieżnik i sojowe świece uzupełniają dekorację i to one grają tu pierwsze skrzypce.

Jednak nie to przykuło uwagę. Na stole stoi bowiem butelka wina, a przy nakryciu Kasi Tusk brak jest kieliszka, a jedynie szklanka wody.

Jedna z fanek od razu zapytała, czy abstynencja jest spowodowana drugą ciążą, a kolejna dodała, że to możliwe, gdyż na stole stoją – ukochane przez ciężarne – konserwowe ogórki. Sama zainteresowana nie skomentowała dotychczas tych rewelacji.

Jak informował portal "Życie": ZDJĘCIE PARAGONU ZA BURGERA STAŁO SIĘ HITEM INTERNETU. DODANY PRZEZ KLIENTKĘ KOMENTARZ ROBI FURORĘ. INTERNAUCI NIE WIERZĄ, ŻE MOŻNA TO WYMYŚLIĆ

Przypomnij sobie: RAFAŁ TRZASKOWSKI DOSTAŁ TAJEMNICZĄ WIADOMOŚĆ I OD RAZU OPUŚCIŁ STOŁECZNY RATUSZ. DO PREZYDENTA NAPISAŁ JEGO NAJLEPSZY KOLEGA. WIADOMO, GDZIE SIĘ UDAŁ

Portal "Życie" pisał również: SPRZEDAWCY DOPUSZCZAJĄ SIĘ OSZUSTW! WYNIKI KONTROLI INSPEKCJI NIE KŁAMIĄ. KUPUJĄC RYBY WYRZUCAMY PIENIĄDZE W BŁOTO. ŹLE W CO CZWARTEJ PARTII

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: DOROTA SZELĄGOWSKA NIE ZAMIERZA JUŻ WYCHODZIĆ ZA MĄŻ? GWIAZDA TELEWIZJI WYJAWIŁA SZCZEGÓŁY Z ŻYCIA PRYWATNEGO. POTWIERDZIŁA ROZSTANIE Z MĘŻEM