Wydawać by się mogło, że po śmierci Krzysztofa Krawczyka jego najbliżsi będą potrzebowali chwili spokoju, by móc godnie przeżyć żałobę. Póki co jednak nic nie wskazuje na to, by atmosfera miała się uspokoić.

Pudelek zauważa bowiem, że poza wywiadami Andrzeja Kosmali i Ewy Krawczyk do gry włączył się Marian Lichtman. Wtedy wybuchła prawdziwa afera.

Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości
Andrzej Kosmala, Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Wiadomości

Marian Lichtman uderza w Andrzeja Kosmalę

Jeszcze podczas pogrzebu męża Ewa Krawczyk apelowała, by Marian Lichtman trzymał się z daleka od Krzysztofa Krawczyka i jego przyjaciół. Wspomniała także, że powinien uszanować żałobę i nie opowiadać plotek o zmarłym muzyku.

Mimo to Lichtman nie odpuszcza. W ostatnim czasie twierdził, że między nim i Ewą Krawczyk nie ma żadnego konfliktu. Twierdzi, że wszystko jest winą… Andrzeja Kosmali.

Jego zdaniem menedżer i przyjaciel Krzysztofa Krawczyka próbował odciągnąć artystę od zespołu Trubadurzy. Mimo to muzyk bardzo wspierał swoich kolegów, którzy należeli do formacji.

Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Andrzej Kosmala
Krzysztof Krawczyk. Źródło: Youtube Andrzej Kosmala

Marian Lichtman twierdzi, że prawdopodobnie Andrzej Kosmala bał się, że Krzysztof Krawczyk pójdzie we własną stronę, ponieważ nie było go przy początkach „polskiego Elvisa Presleya”.

Zdaniem Lichtmana „gdyby nie było Trubadurów, to nie byłoby Krzysztofa Krawczyka”.

Myślicie, że takie „tańczenie na grobie” artysty to dobre zachowanie? Póki co konflikt zdaje się tylko przybierać na sile. Czy to się zmieni?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KONTROWERSYJNY SZCZEGÓŁ W SERIALU „KLAN” PRZYKUŁ UWAGĘ WIDZÓW. CZY FAKTYCZNIE BYŁA TO POLITYCZNA ZAGRYWKA? PRODUCENCI SERIALU DEMENTUJĄ PLOTKI

O tym się mówi w Polsce: CZY JEST SZANSA NA NORMALNE ZORGANIZOWANIE TEGOROCZNYCH KOMUNII ORAZ WESEL? MINISTERSTWO ZDROWIA ROZWIEWA WĄTPLIWOŚCI W TEJ SPRAWIE

O tym się mówi na świecie: NASZA PLANETA KOLEJNY RAZ JEST POWAŻNIE ZAGROŻONA? MAMY POWODY DO NIEPOKOJU? TRZY ASTEROIDY MKNĄ W KIERUNKU ZIEMI. NAUKOWCY USPOKAJAJĄ

Z życia gwiazd: EWA KRAWCZYK WYJAWIŁA, JAK CZUJE SIĘ PO ODEJŚCIU UKOCHANEGO MĘŻA. WDOWA PO KRZYSZTOFIE KRAWCZYKU PRZEŻYWA OBECNIE BARDZO TRUDNY CZAS