Witold Paszt to jedna z osób, które miały wiele szczęścia. Popularny artysta i juror „The Voice Senior” bardzo ciężko przeszedł zarażenie koronawirusem, ale wyszedł z niego cało.

Fani zwrócili jednak uwagę, że mężczyzna bardzo schudł. Zmartwieni obserwatorzy zaczęli zastanawiać się, czy na pewno dobrze się już czuje. Na jednym ze zdjęć Paszta widać, że choroba pozbawiła go nie tylko kilogramów.

Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach
Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach

Witold Paszt po chorobie

Super Express zauważa, że na zdjęciu jurora „The Voice Senior” widać, jakie spustoszenie poczyniła choroba w jego organizmie. Niestety, na utracie wagi się nie skończyło.

Artysta jest nie tylko wychudzony. Minęło już kilka miesięcy od czasu, gdy zarażony był koronawirusem, jednak jak mówi Witold Paszt, wciąż dopiero wraca do sił i odczuwa skutki choroby.

Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach
Witold Paszt. Źródło: Youtube Wiadomości o Celebrytach

Za wszelką cenę próbuje wyzdrowieć, w dużej mierze robi to dla swojej niespełna rocznej wnuczki. I choć ponowny udział w „The Voice Senior” jest dla niego bardzo męczący, nie zamierza rezygnować – wręcz przeciwnie, planuje zabrać się za kolejny projekt.

Witold Paszt planuje, że za jakiś czas wystartuje nawet z trasą koncertową. Dodał także zdjęcie sprzed choroby – widać na nim, jak wykorzystuje swój lekki brzuszek jako stolik.

Artysta wyznał, że brzuch przydawał się jako mały stolik oraz… legowisko dla kota.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZA DWA MIESIĄCE W ŻYCIE WCHODZI WAŻNY DLA POLSKICH KIEROWCÓW PRZEPIS. TRZEBA MIEĆ SIĘ NA BACZNOŚCI, BO ZA GROZI ZA TO MANDAT. CHODZI O BEZPIECZEŃSTWO

O tym się mówi w Polsce: POLACY MUSZĄ SIĘ MIEĆ NA BACZNOŚCI, JEŚLI NIE PRZESTRZEGAJĄ PEWNEGO PRZEPISU. W TYM PRZYPADKU MOŻE CZEKAĆ WYSOKI MANDAT. MOWA O KLATKACH SCHODOWYCH

O tym się mówi na świecie: KSIĄŻĘ HARRY ZŁOŻYŁ WIĄŻĄCĄ OBIETNICĘ WBREW WOLI MEGHAN? CZY SZYKUJE SIĘ ZATEM KOLEJNY SKANDAL W BRYTYJSKIEJ RODZINIE KRÓLEWSKIEJ

Z życia gwiazd: ZABRAKŁO WŚRÓD NAS WOKALISTKI UWIELBIANEGO PRZEZ POLAKÓW ZESPOŁU. PRZY ICH HITACH BAWIONO SIĘ W LATACH DZIEWIĘĆDZIESIĄTYCH. ARTYSTKA MIAŁA 45 LAT