Od kiedy wprowadzono dwa inne warianty niesamowicie lubianego programu “The Voice of Poland” - “The Voice Kids” oraz “The Voice Senior”, Polacy jeszcze chętniej zaczęli oglądać każdy z nich uznając, że jest to sprawiedliwy podział.

Z każdą edycją programy zyskują coraz większą oglądalność i sympatię ze strony widzów. Wczoraj, 17 kwietnia odbył się wielki finał czwartej edycji programu poświęconemu najmłodszym - “The Voice Kids”. Zwyciężczynią została Sara Egwu-James.

Dom rodziców zwyciężczyni czwartej edycji „The Voice Kids” wygląda zachwycająco

„The Voice Kids 4” już od samego początku wzbudzało ogromne emocje. W wielkim finale zmierzyli się ze sobą Tatiana Kopala, Olek Klembalski oraz Sara Egwu-James, a każdy z nich może pochwalić się fenomenalnym wokalem.

Ostatecznie, według werdyktu telewidzów zwyciężczynią została Sara Egwu-James. Głos dziewczyny porównywany jest nawet do Whitney Houston. Dziewczyna szkoliła się pod okiem Tomsona i Barona.

Sara Egwu-James może liczyć na swoich rodziców

12-letnia Sara Egwu-James mogła liczyć na wsparcie rodziców. Choć para rozstała się kilka lat temu, w trakcie trwania programu połączyli swoje siły i wspólnie kibicowali ukochanej córce.

Sara mieszka z mamą, jednak bardzo często odwiedza swojego tatę i przyrodnie rodzeństwo. Mężczyzna z drugą partnerką doczekał się jeszcze dwójki dzieci.

12-latka może czuć się w domu taty naprawdę komfortowo. Ma swój własny pokój i zawsze jest mile widziana.

Na Instagramie dziewczyny można zobaczyć kilka ujęć z domów mamy i taty. Widać, że obydwa są urządzone w bardzo podobnym stylu. Dominują tam odcienie bieli, beżu i drewna. Jak Wam się podoba?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO