Cleo jest artystką, która dzięki swojemu występowi z Donatanem podbiła serca milionów Polaków. Wokalistka jest bardzo lubiana przez Polaków, którzy wspierają ją z całego serca.

Cleo zyskała dużą rozpoznawalność

Jej właściwe dane to Joanna Klepko. Momentem, w którym zaistniała w mediach, był przełomowy rok 2014 – to właśnie wtedy ona i Donatan wydali płytę „Hiper/Chimera”, której singlem oraz największym hitem była piosenka „My Słowianie”.

Wcześniej artystka śpiewała m.in w chórze gospel oraz współtworzyła zespół Dwie Asie, jednak nie przyniosły jej one takiego rozgłosu. Dopiero od czasów projektu z Donatanem może mówić o ogromnej popularności.

Kilka lat później Cleo dołączyła do programu „The Voice Kids” w roli jurora. Wokalistka świetnie się sprawdza, a dzieci ją uwielbiają.

Internauci skrytykowali Cleo w mediach społecznościowych

W ostatnim czasie Cleo wystąpiła gościnnie w porannym programie „Pytanie na śniadanie”. Wydanie poprowadziła Kasia Cichopek.

Obie panie umieściły z tej okazji pamiątkowe zdjęcie w mediach społecznościowych. Wyglądały na bardzo zadowolone. Widać, że świetnie czują się w swoim towarzystwie.

Po zdjęciem kobiet posypały się komplementy. Czujni internauci dopatrzyli się jednak pewnego mankamentu. Okazuje się, że manicure Cleo został wykonany nieprofesjonalnie.

Jeden z internautów stwierdził, że hybryda na paznokciach wokalistki została nierówno położona. A wy jak myślicie, widać jakieś błędy?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO