Jak wyjaśnia serwis Jastrząb Post, od czasu edycji „Tańca z Gwiazdami” Dominika Tajner i Justyna Żyła pozostają w naprawdę bliskiej relacji. Była żona Michała Wiśniewskiego postanowiła zdradzić, jak obecnie układają się stosunki między Justyną, a jej eks mężem, Piotrem Żyłą. Tego niewiele osób mogłoby się spodziewać!

Okazuje się, że obie panie, które poznały się podczas realizacji „Tańca z Gwiazdami” szybko stały się sobie bliskie. Justyna Żyła, która wówczas miała już za sobą rozstanie z Piotrem Żyłą i finalizowała rozwód ze skoczkiem stała się wielkim wsparciem dla Dominiki Tajner, której małżeństwo z Michałem Wiśniewskim nagle się zakończyło.

Co dzieje się w relacji Justyny Żyły i Piotra Żyły? Szczegóły zdradziła Dominika Tajner

Okazuje się, że w trakcie rozwodu Tajner z Wiśniewskim to Justyna Żyła namawiała przyjaciółkę, by nie mówiła w mediach o przebiegu rozstania z eks mężem. Panie wciąż mają ze sobą dobry kontakt.

Dominika Tajner ujawniła w rozmowie z Jastrząb Post, że Żyłowie zakopali topór i obecnie relacja byłych małżonków układa się nadzwyczaj dobrze.

„Ja słyszałam, że bardzo dobrze te relacje się układają. Powolutku. To są zawsze emocje, jak się rozchodzisz” – powiedziała Dominika Tajner.

Okazuje się, że panie nie rozmawiają na temat obecnej dziewczyny skoczka, gdyż tematy w jakich się obracają to diety i żywienie. Justyna Żyła miała nawet zaproponować, że upiecze Dominice sernik na święta.

Jak informował portal "Życie": KSIĄŻĘ FILIP WYRAZIŁ NIETYPOWĄ OPINIĘ NA TEMAT NADNATURALNYCH ZJAWISK. CZY MĄŻ ELŻBIETY II WIERZYŁ W REINKARNACJĘ? MIAŁ PRZEWIDZIEĆ PRZYSZŁOŚĆ

Przypomnij sobie: BARTŁOMIEJ MISIEWICZ ZMIENIŁ SIĘ NIE DO POZNANIA. W NICZYM NIE PRZYPOMINA DAWNEGO SIEBIE. CZYŻBY CHCIAŁ SPRÓBOWAĆ SWOICH SIŁ W MODELINGU

Portal "Życie" pisał również: POLACY Z NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAJĄ NA POLUZOWANIE OBOSTRZEŃ. CZY RESTRYKCJE PO 18 KWIETNIA BĘDĄ PRZEDŁUŻONE? GŁOS ZABRAŁ RZECZNIK MINISTERSTWA ZDROWIA

W ostatnich dniach pisaliśmy także o: „SANATORIUM MIŁOŚCI”: WSPOMNIENIA KURACJUSZA ANDRZEJA O WŁADYSŁAWIE SZUSTOROWSKIM. SENIORA NIE MA WŚRÓD NAS. WIADOMO, JAK WYGLĄDAŁY JEGO OSTATNIE DNI