Przed Wielkanocą Krzysztof Krawczyk zmagał się z COVID-19. Przed samymi świętami muzyk wrócił jednak do domu, gdzie powoli dochodził do zdrowia. Nic nie zapowiadało najgorszego.

Choć dla nikogo nie było tajemnicą, że artysta zmagał się z wieloma chorobami to jednak jego nagła śmierć poruszyła niemal wszystkich Polaków. W żałobie pogrążyła się żona piosenkarza, Ewa Krawczyk. Ukochana muzyka, z którą żenił się aż cztery razy była z nim do ostatnich chwil życia.

Wielka tajemnica Krzysztofa Krawczyka ujrzała światło dzienne

Krzysztof Krawczyk miał syna z pierwszego małżeństwa z Haliną Żytkowiak. Ich związek nie przetrwał jednak próby czasu i finalnie para się rozstała.

W latach 80. muzyk poznał Ewę, która okazała się być miłością jego życia. Poznał ją w USA, gdzie spędził pięć lat, koncertując w klubach w Chicago czy Las Vegas.

Krzysztof Krawczyk / YouTube:   Plotki Rozrywka
Krzysztof Krawczyk / YouTube: Plotki Rozrywka

W 1985 roku Krzysztof Krawczyk i Ewa zdecydowali się na ślub. Wkrótce jednak, po powrocie do Polski, okazało się, że ślub w USA był nieważny i trzeba było zorganizować ceremonię jeszcze raz.

Krzysztof Krawczyk żenił się z Ewą jeszcze dwukrotnie – w 2005 roku zdecydowali się na rozwód, ale wkrótce zrozumieli, że nie mogą bez siebie żyć. Formalnie wrócili do siebie w 2008 roku.

Tego nikt się nie spodziewał

Krzysztof i Ewa byli sobie po prostu przeznaczeni. Los nie obdarzył ich jednak dzieckiem, a obydwoje bardzo tego pragnęli.

Krzysztof stale utrzymywał kontakt ze swoim synem z pierwszego małżeństwa, Krzysztofem Igorem. Ponadto dużo czasu spędzał również z córkami siostry Ewy – Barbary Wojtal.

Krzysztof Krawczyk/Youtube @Łukasz Klatka
Krzysztof Krawczyk/Youtube @Łukasz Klatka

Wiele osób uważało, że Sylwia, Kasia i Beata są adoptowanymi dziećmi pary. Okazuje się, iż prawda jest zupełnie inna. Dziewczynki miały matkę, a ich biologiczny ojciec nigdy nie zrzekł się praw rodzicielskich.

Krzysztof krawczyk miał jednak duży wpływ na córki siostry Ewy. Brał czynny udział w ich wychowaniu, pomagał im finansowo oraz wprowadził je w dorosłe życie.

Śmierć Krzysztofa Krawczyka była ogromnym ciosem dla Sylwii, Kasi i Beaty, które muzyk traktował jak własne córki.

Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna
Ewa i Krzysztof Krawczyk / YouTube: 79wiosna

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO