Jak donoszą media, Monika Zamachowska i Zbigniew Zamachowski przechodzą poważny kryzys. Aktor wyprowadził się z mieszkania na Żoliborzu. Przyczyna ich rozstanie jest zaskakująca.

Znane są przyczyny rozstanie Moniki i Zbigniewa Zamachowskich

Monika Zamachowska jakiś czas temu przeżyła bardzo smutny okres w swoim życiu zawodowym. Kobieta została zwolniona z Telewizji Polskiej z dnia na dzień. Fakt ten bardzo zasmucił dziennikarkę, długo dochodziła do siebie.

Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Okazuje się, że nie tylko problemy w życiu zawodowym martwią Monikę Zamachowską. W ostatnim czasie kobieta pokłóciła się z mężem i wiele wskazuje na to, że się rozstali. Powód jest jednak zaskakujący.

Tego nikt się nie spodziewał

Monika i Zbigniew Zamachowscy są już ze sobą dziesięć lat, dlatego wydawać by się mogło, że ich uczucie przetrwa wszystko. Nic bardziej mylnego. Kilka dni temu Zbigniew Zamachowski zabierał ze wspólnego mieszkania swoje rzeczy.

Jak donosi Pudelek, przyczyną rozstania była nowa miłość Zbigniewa Zamachowskiego. Podczas kłótni z Moniką, aktor znalazł pocieszenie w ramionach innej kobiety.

Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV
Zbigniew Zamachowski, Monika Zamachowska. Źródło: Youtube GOSSIP TV

Jest nią Gabriela Muskała. Zbigniew Zamachowski poznał ją w teatrze. Chciał być fair w stosunku do Moniki, dlatego powiedział jej o swoim romansie.

Monika Zamachowska nie miała do niego żalu. Zarówno ona, jak i Zbigniew Zamachowski są już w trzecim małżeństwie. Dziennikarka sama twierdzi, że nic nie trwa wiecznie i najwidoczniej miłość jej męża się skończyła.

Choć jest to dla niej trudna sytuacja, próbuje być silna. Kto wie, może wkrótce ona również znajdzie nową miłość.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO