Hubert Hurkacz urodził się 11 lutego 1997 we Wrocławiu. Jest znanym polskim tenisistą. Mężczyzna reprezentował nasz kraj w Pucharze Davisa.

Triumfował w profesjonalnych turniejach rangi ATP Tour, ATP Challenger Tour i ITF Men's Circuit. Był finalistą Australian Open 2015 w grze podwójnej chłopców. Ponadto zdobył również złoty medal na mistrzostwach Polski seniorów.

Hubert Hurkacz zdradził, jak wygląda jego dieta

Mało osób wie, że Hubert Hurkacz od kilku lat jest weganinem. Okazało się, że po wprowadzeniu bezmięsnych potraw mężczyzna czuł się znacznie lepiej, a do tego miał więcej energii. W końcu w tenisie trzeba mieć jej naprawdę sporo.

Mięso, ryby i nabiał tenisista zamienił na ogromne ilości warzyw i ryżu. Na szczęście tego typu dania można bez problemu znaleźć w wielu restauracjach.

Sam Hubert Hurkacz najczęściej przygotowuje sobie na obiad makaron z warzywami, sosem pomidorowym i orzechami. Jak na sportowca przystało, nie je słodyczy, ma jednak ogromną słabość do wegańskich lodów.

Tego fani tenisisty się nie spodziewali

Dieta w życiu sportowca ma ogromne znaczenie. Przed meczem trzeba mieć w końcu siłę, bo w tenisie nigdy nie wiadomo, ile będzie trwać rozgrywka.

Dlatego Hubert Hurkacz je porządny posiłek dwie godziny przed meczem. Natomiast podczas meczu sięga po daktyle i banany, które dają mu energię.

Jak widać, można żyć bez mięsa, a do tego dobrze się czuć i profesjonalnie uprawiać sport.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO