Program rozrywkowy “Ślub od pierwszego wejrzenia” ma na celu poznanie oraz połączenie węzłem małżeńskim osób, które praktycznie się nie znają. Cała rozrywka polega na tym, że życie potem weryfikuje, czy to faktycznie była miłość czy też nie.

Mimo że zdecydowana większość osób traktuje program jako nic poważnego, okazuje się jednak, że niektóre ze związków przetrwały przez długie lata. Jedną z takich par jest Anita Szydłowska, która w programie ślub wzięła z Adrianem.

Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube
Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube
Ślub od pierwszego wejrzenia/ screen youtube

Jedna z par wywołała duże zamieszanie w najnowszym sezonie programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”

Nie wszyscy mieli jednak tyle szczęścia. Wiele par rozstało się krótko po zakończeniu show.

W najnowszym sezonie widzowie mogli poznać trzy pary - Macieja i Laurę, Igę i Karola oraz Izę i Kamila. Internauci są jednak zaskoczeni doborem drugiej pary. Uważają, że ich związek długo nie przetrwa.

W Internecie pojawiła się masa sceptycznych komentarzy. Zdaniem widzów programu „Ślub od pierwszego wejrzenia” Iga i Karol kompletnie do siebie nie pasują.

„Rozwiedzie się tylko Iga z Karolem”, „Widać, że ona mu nie odpowiada", "Dobrani masakrycznie"

- możemy przeczytać w sieci.

Opinie internautów postanowił skomentować sam Karol. Mężczyzna uważa, że nie można zbyt pochopnie oceniać ich związku, ponieważ jeszcze połowa sezonu przed nimi i wiele może się wydarzyć.

Jak myślicie, związek Igi i Karola przetrwa?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO