Jakub Rzeźniczak w końcu znalazł miłość swojego życia. Jego ukochana, Magdalena Stępień, dała się poznać szerszej publiczności dzięki występowi w programie „Top model”. Teraz para spodziewa się dziecka.

Ukochana Jakuba Rzeźniczaka pochwaliła się szybko rosnącym brzuszkiem

Jakub Rzeźniczak ma za sobą poważny związek, który fatalnie się zakończył. W 2014 roku piłkarz pokazał się po raz pierwszy z Edytą Zając. Już wtedy internauci i media zachwycali się jej urodą.

Edyta i Jakub wzięli ślub 11 czerwca 2016 roku. Wydawało się, że tworzą zgodną i kochającą się parę. Jednak już rok później w sieci zaczęły pojawiać się niepokojące informacje, że małżeństwo przechodzi kryzys. Wszystkiemu winien miał być romans, w jaki uwikłał się Jakub Rzeźniczak.

Jak się jednak okazuje, piłkarz przemyślał dobrze swoje postępowanie i postanowił naprawić relację z modelką.

Najpierw zapewnił w wywiadzie, że żałuje zdrady i wyznawał miłość Edycie Zając. Następnie przyznał, że owocem jego płomiennego romansu jest córka, Inez.

Jak modelka przechodzi pierwszą ciążę?

Jakubowi Rzeźniczakowi i Edycie Zając nie udało się naprawić relacji i finalnie wzięli oni rozwód. Piłkarz długo był singlem, aż w końcu znalazł tą jedyną.

Jest nią modelka, Magdalena Stępień. Para szybko zorientowała się, że łączące ich uczucie jest czymś stałym, dlatego zdecydowali się na dziecko. Syn pary powinien pojawić się na świecie za niespełna 15 tygodni.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO