Jeszcze10 lat temu Katarzyna Pachosińska nie spodziewałaby się, że tak potoczą się jej losy. Kobieta byla na życiowym zakręcie, samotnie wychowała córkę i miała kredyt na głowie.

Nawet w najśmielszych marzeniach nie spodziewałaby się, że zakocha się z wzajemnością w gruzińskim księciu.

Jak Katarzyna Pakosińska poznała swojego obecnego męża?

48-letnia Katarzyna Pakosińska naprawdę może cieszyć się życiem i rozwojem swojego małżeństwa z Gruzinem Irakliem Basilaszwiliem. Mężczyznę można śmiało nazywać prawdziwym księciem, gdyż w jego żyłach płynie błękitną krew.

Mężczyzna nie mieszka jednak w pałacu, a jego przyomek jest jedynie zwyczają nazwą.

Okoliczności poznania się tych dwojga są jednak przerażające – mąż Katarzyny Pakosińskiej uratował jej życie, gdy w trakcie wyjazdu do Gruzji zachorowała i doznała zapaści. Mężczyzna wyważył drzwi i rozpoczął reanimację aktorki.

To historia jak z bajki, w której jest nawet książę

W styczniu 2017 roku Gruzin oświadczył się Katarzynie. Krótko po tym para wzięła ślub. Odbył się on w XI-wiecznej katedrze w Gruzji.

Co ciekawe, Irakli jest młodszy od Katarzyny aż o sześć lat. Rożnica wieku jednak im nie przeszkadza. Świetnie się dogadują i tworzą wspaniałą parę.

Wspólnie wychowuję córkę z pierwszego małżeństwa Katarzyny Pakosińskiej – Maję Antoninę. Irakli jest również ojcem – ma córkę Mariam i syna Dadu.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO