Owczarek niemiecki to wyjątkowa rasa psów. Są one niezwykle inteligentne i terapeutyczne. Obecnie wiele psów tej rasy działa w służbie policji. Czworonogi te są również pupilami wielu rodzin.

Nic dziwnego, że ludzie kochają owczarki niemieckie. Ich inteligencja, spryt i wierność są wyjątkowe. Okazuje się, że potrafią sobie poradzić w każdej sytuacji.

Niesamowite zachowanie owczarka niemieckiego

W niemieckiej miejscowości Eppingen doszło do dość niecodziennej sytuacji. Owczarek niemiecki sam zgłosił się na policję, prosząc o pomoc. Psiak podszedł do okienka i próbował porozumieć się z odbywającą służbę funkcjonariuszką.

Mina kobiety była bezcenna. Po kilku minutach w końcu zrozumiała problem bezbronnego zwierzaka.

Schronisko w Kościerzynie / YouTube:  Fundacja Animalsi Schronisko w Kościerzynie
Schronisko w Kościerzynie / YouTube: Fundacja Animalsi Schronisko w Kościerzynie

Okazało się, że owczarek zgubił swojego pana. Przygnębiony przyszedł więc na komisariat policji i poprosił o pomoc.

Policja przetransportowała czworonoga do schroniska skąd jego właściciel zabrał go do domu. Okazało się, że psiak zabłądził i nie mógł znaleźć drogi do swojego pana.

Policjanci przecierali oczy ze zdumienia

Trzeba przyznać, że widok psiaka przy okienku jest niesamowity. Jak widać, owczarki niemieckie potrafią wyjść z każdego kłopotu.

Niemiecka policja opublikowała w sieci zdjęcie zagubionego czworonoga. Zrobiło ono prawdziwą furorę w sieci. Internauci byli zachwyceni jego inteligencją.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO