Alicja Bachleda-Curuśjest jedną z tych gwiazd, które własnym życiem prywatnym dzielą się niechętnie. Gwiazda nie lubi opowiadać o sprawach osobistych, a co za tym idzie, zainteresowanie – szczególnie strefą uczuciową aktorki, wzbudza wśród fanów i mediów spore zainteresowanie.

Alicja Bachleda Curuś pokazała wnętrza swojego domu w Los Angeles

Aktorka do tej pory była w kilku związkach. Niestety, żaden z nich nie przetrwał. Jednym z nich był trwający od 2003 do 2005 roku, związek z Piotrem Woźniakiem-Starakiem, który rozpadł się z powodu wyjazdu Alicji do Stanów Zjednoczonych.

W 2008 roku Alicja Bachelda -Curuś poznała amerykańskiego aktora Collina Farrela. Para doczekała się syna, który urodził się w 2009 roku. Niestety związek Polki i amerykańskiego gwiazdora, nie przetrwał. Para ogłosiła rozstanie w 2011 roku. Ze względu na syna, Alicja i Collin utrzymują bliskie przyjacielskie stosunki.

Te widoki robią ogromne wrażenie

Alicja Bachleda-Curuś jest jedną z tych gwiazd, które własnym życiem prywatnym dzielą się niechętnie. Tym razem gwiazda zrobiła jednak wyjątek i pokazała swój prywatny dom.

Luksusowa rezydencja w Los Angeles jest urządzona w klasycznym, eleganckim stylu. Alicja Bachleda-Curuś postanowiła wykorzystać w dekorowaniu swojego domu wyjątkowo jasne kolory.

Można u niej zobaczyć klasyczne drewniane meble, w tym wielki stół z białymi krzesłami w jadalni. W sypialni gwiazdy znalazła się spora biała kanapa, a aktorka przywiązuje wagę do szczegółów.

Taras Alicji Bachledy-Curuś również robi wielkie wrażenie, a widok zapiera dech w piersiach – to wzgórza otaczające Los Angeles.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO