Pewien wróżbita ułożył tarota wszystkim znakom zodiaku. Co Cię czeka w nadchodzącym miesiącu?

Baran - karta 3 Denary

Zodiakalne barany powinny poświecić się pracy. Ważna jest praca zespołowa, bo właśnie dzięki niej osiągniesz sukces. Warto skorzystać z rad osób doświadczonych. Dzięki temu daleko zajdziesz.

Byk - karta Słońce

Byki odzyskają radość z życia. Luty będzie miesiącem pełnym optymizmu, a osoby spod tego znaku będą cieszyć się z najmniejszych rzeczy. Byki odnajdą cel w życiu i zauważą, co jest prawdziwym szczęściem.

Bliźnięta - karta Król Buław

Apetyt na osiągniecie zamierzonych celów w lutym znacznie wzrośnie. Warto jednak czasem schować dumę do kieszeni i podziękować tym, dzięki którym osiągniesz sukces. Skromność i uśmiech na twarzy pomoże Bliźniętom wspiąć się na szczyt.

Tarot, karty, horoskop/ screen YouTube Tarocistka Freya
Tarot, karty, horoskop/ screen YouTube Tarocistka Freya

Rak - karta 5 Mieczy

Zodiakalne Raki muszą w lutym uważać na fałszywych znajomych. Okazuje się, że w ich bliskich otoczeniu jest osoba, która nie życzy im zbyt dobrze. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi i szybko wyjdzie na jaw. Raki nie powinny jednak zdradzać swoich sekretów.

Lew - karta Pustelnik

Zodiakalne Lwy chcą w lutym przede wszystkim odpocząć. Osoby z ich otoczenia nie powinny być zaskoczone, że Lew będzie całkowicie niedostępny w przyszłym miesiącu. Samotność i odpoczynek będą ważniejsze od pracy i spotkań towarzyskich.

Panna - 6 Buław

Osoby spod znaku Panny mają przed sobą miesiąc pełen sukcesów na każdym polu - zarówno osobistym, jak i zawodowym. Zodiakalne Panny mogą śmiało podjąć ryzyko i spełniać swoje marzenia.

Waga - karta 3 Miecze

W lutym zodiakalną Wagę czeka pasmo porażek w sferze uczuciowej. Prawdopodobnie zostaną oszukane lub zdradzone. Nie warto się jednak załamywać, prawdziwa miłość czeka i jest naprawdę blisko.

Skorpion - 2 Kielichy

Zodiakalne Skorpiony odnajdą w lutym prawdziwą miłość. W przyszłym miesiącu uczucie rozkwitnie na dobre. Natomiast zajęte Skorpiony mogą liczyć na wspaniały czas u boku partnera.

Znak zodiaku 2021б screen YT
Znak zodiaku 2021б screen YT
Znak zodiaku 2021б screen YT

Strzelec - karta Sąd Ostateczny

W lutym Strzelce powinny słuchać jedynie wewnętrznego głosu. Dzięki temu nie będą podejmować złych decyzji i nie odniosą porażek. O radach innych osób należy jak najszybciej zapomnieć i wsłuchać się jedynie w wewnętrzne „ja”.

Wodnik - karta Gwiazda

Luty będzie pełen miłych niespodzianek i radości. Wszystkie dotychczasowy problemy Wodnika się zakończą i nie warto o nich rozmyślać. Teraz liczy się przyszłość i spełnianie z powodzeniem kolejnych marzeń.

Koziorożec - 10 Denarów

Wspaniała wiadomość dla osób spod znaku Koziorożca. W lutym czeka ich spory przypływ gotówki. Ponadto w życiu uczuciowym i rodzinnym również czekają ich same sukcesy. Warto jednak zwolnić pod koniec miesiąca i pomyśleć i najbliższych, głównie osobach starszych.

Ryby - 8 Kielichów

Zodiakalne Ryby porzucą dawne marzenia i odnajdą w życiu nową drogę. W lutym rozpoczną swoje życie od początku. Nowe cele i marzenia będą świetną motywacją.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO