Anna Lewandowska i Robert Lewandowski to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych polskich par, którą uważa się za niezwykle dobrany duet. Sportowe małżeństwo zdaje się żyć w idealnej harmonii.

Ania Lewandowska znana jest z bycia trenerką, ma ogromną pasję do sportu, a także pełno energii. Fanki były zachwycone – w obu ciążach wyglądała wprost przepięknie. Czy planuje kolejne dziecko?

Ania Lewandowska odpowiedziała na pytania internautów

Obecnie Ania i Robert mają już dwie córeczki. Na co dzień mieszkają w swoim domu w Niemczech, gdzie spędzają większość czasu, o ile obowiązki zawodowe pary nie zmuszają rodziny Lewandowskich do podróży.

Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com

Anna Lewandowska, mimo tego, że jest mamą dwóch córek doskonale radzi sobie z łączeniem licznych obowiązków zawodowych i projektów z wychowaniem dzieci. Jak widać, trenerka spokojnie dałaby radę z kolejną pociechą.

Ania i Robert Lewandowscy planują kolejne dziecko?

Zresztą sama Anna Lewandowska wyznała, że wraz z mężem planuje powiększyć rodzinę. Pod jednym ze zdjęć fanka trenerki napisała, że po każdej ciąży Ania wygląda coraz lepiej. Zadowolona Ania Lewandowska podziękowała uprzejmej fance i wyznała, że planuje więcej pociech.

Jak donosi informator tygodnika „Na żywo”, Ania i Robert marzą o synu. Trenerka chciałaby, by Robert mógł przekazać komuś swoją wiedzę i kto wie, może wytrenować kolejnego wielkiego piłkarza.

Miejmy nadzieję, że marzenia Lewandowskich wkrótce się spełnią i rodzina powita niebawem kolejne maleństwo.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO