Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” trafił na oddział intensywnej terapii. Co grozi mężczyźnie

Jeden z bohaterów programu „Chłopaki do wzięcia” trafił do szpitala. Jego stan jest bardzo poważny.

Pan Stanisław, jeden z bohaterów show Polsatu pt. „Chłopaki do wzięcia”, znajduje się w szpitalu. Stan mężczyzny jest poważny. Jak powiedział jego syn Marcin, pan Stanisław już ponad da tygodnie jest podłączony do respiratora.

Bohater programu „Chłopaki do wzięcia” trafił na oddział intensywnej terapii

Pandemia koronawirusa wzbudza w nas różne emocje. Nie ma co ukrywać są one głównie negatywne. Jest jednak jedna rzecz, która łączy na wszystkich. Każdy z nas chce aby dobiegła już końca.

Raz na jakiś czas w sieci pojawiają się informacje, które przyprawiają o dreszcze. Wielu znanych zmaga się z koronawirusem. Ci, którym udaje się z nim wygrać, opowiadają o tym, jak ciężka była walka o powrót do zdrowia.

Stan pana Stanisława z programu „Chłopaki do wzięcia” jest bardzo poważny

Jedną z osób, która toczy niewyrównaną walkę z wirusem jest pan Stanisław z „Chłopaków do wzięcia”. Mężczyzna jest ojcem jednego uczestników show – Marcina Filisa.

Jak zdradza syn chorego, stan jego ojca jest bardzo poważny. Pan Stanisław już od ponad dwóch tygodni jest podłączony do respiratora. Jego stan jest krytyczny.

Marcin zgłosił się z prośba do wszystkich fanów programu o wsparcie i modlitwę za ojca. Pan Stanisław przebywa na OIOMie ponad 21 dni.

W mediach społecznościowych pojawił się wpis, w którym rodzina pana Stanisława prosi o modlitwę w intencji jego wyzdrowienia. Zdaniem najbliższych modlitwa jest jedynym ratunkiem w tej ciężkiej sytuacji.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO