Program "Śmiechu warte" podbił serca polskich widzów już ponad dwie dekady temu. Pierwszy odcinek show wyemitowano bowiem w 1994 roku! Chociaż od tej chwili minęło już sporo czasu, to wielu Polaków nadal pamięta przedstawiane w nim zabawne klipy, a przede wszystkim - charyzmatycznego prowadzącego, Tadeusza Drozdę!

Niestety, gwiazdor swoją przygodę z programem zakończył już 10 lat później, w 2004 roku. W tym samym czasie postanowił również zupełnie zniknąć z życia publicznego, co zaniepokoiło wszystkich wielbicieli prowadzonego przez niego show. Gdzie podział się prowadzący i co się z nim teraz dzieje?

Drozda prowadzi niezwykle spokojne życie

Jak widać, kariera i sława nie były czymś, o czym najbardziej marzyła twarz "Śmiechu warte". Tadeusz Drozda bowiem już od kilku lat prowadzi bardzo spokojne życie w jednej z podwarszawskich miejscowości!

Wraz z rodziną mieszka w domu wybudowanym w dwudziestoleciu międzywojennym, który - jak sam przyznał - kupił... zupełnie przez przypadek!

"Rzadko coś kupuję, wcześniej nie oglądając i kupiłem dom w ciemno! Zawsze sobie żartuję, że jak kiedyś jacyś architekci i archeolodzy odkopią pozostałości po tym domu, to stwierdzą, że to dzieło porąbanego architekta, bo na początku to był mały, fajny dom. Ale rodzina się rozrastała i razem z dziećmi przybywały dobudowywane pokoje" - śmieje się Drozda.

I chociaż jedna z córek prezentera, Joanna, również zrobiła karierę w telewizji, to jej ojciec przyznaje, że nie ma zamiaru wracać do swojej kariery. Jak twierdzi - polskie stacje telewizyjne są obecnie zbyt bardzo zamieszane w politykę, a występowanie w podobnym środowisku w jego wieku jest wysoce niewskazane.

"Dlatego jeśli już występuję, to za granicą, w Australii na przykład, gdzie mnie jeszcze pamiętają" - wyjaśnił.

Trzeba przyznać, że zmartwieni zniknięciem prezentera fani nie mieli powodów do obaw - wiedzie on bowiem teraz naprawdę sielankowe życie!

Zobacz także: Posiadaczka cienkich włosów chciała zmienić swój wygląd. Kiedy zobaczyła swoją nową fryzurę, nie mogła uwierzyć własnym oczom

Pisaliśmy również o: Maciej Stuhr wyjawia prawdę na temat pracy aktora. Dopuszczał się rzeczy, których powstydziłby się każdy. Zaskakujące wyznanie

Może cię zainteresować: Mąż Aleksandry Kwaśniewskiej upodabnia się do pewnej znanej osoby. Internauci są pod wrażeniem, wielka zmiana