Dawid Kubacki reprezentant Polski w skokach narciarskich został ojcem. Mała Zuzanna przyszła na świat w dniu pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni. Informacje o tym, że żona skoczka urodziła przekazał "Tygodnik Podhalański".

Żona Dawida Kubackiego opublikowała pierwsze zdjęcie córki

Informacja o tym, ze Dawid Kubacki i jego małżonka spodziewają się dziecka ujrzała światło dzienne w październiku. Podczas rozmowy z portalem skijumping.pl przyszły wówczas tata pochwalił się tym, że jego żona jest w ciąży.

Jak powiedział, dziecko miało przyjść na świat w okolicy świąt Bożego Narodzenia i skoczek liczył na to, że czas ten będzie dla niego nieco lżejszy pod względem zawodowym.

Informacje o tym, że córka Dawida Kubackiego jest już na świecie przekazał za pośrednictwem Twittera, w dniu pierwszego konkursu Turnieju Czterech Skoczni, "Tygodnik Podhalański".

Córka Dawida Kubackiego wygląda naprawdę uroczo

Dawid Kubacki musiał się wykazać cierpliwością. Swoje pierwsze dziecko skoczek ujrzał dopiero po powrocie z zawodów, gdy mała Zuzanna miała już ponad tydzień. Sportowiec zdążył zaliczyć udane występy w Pucharze Świata i w świetnym humorze wrócił do swojej ukochanej rodziny.

W ostatnim czasie dumna mama Zuzi opublikowała zdjęcie swojej pociechy. Trzeba przyznać, że dziewczynka wygląda naprawdę uroczo. Do kogo jest podobna?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO