Anna i Robert Lewandowscy tworzą bardzo udaną, zgraną parę – bardzo dbają o taki wizerunek. Robert Lewandowski to światowej klasy piłkarz, jeden z najlepszych strzelców na świecie. Anna zaś jest trenerką, coachem, sportowcem.

Od pary bije pozytywna energia, co sprawia, że miliony ludzi z chęcią obserwują ich życie – zawodowe i prywatne. Trzeba przyznać, że ostatnio dzieje się w nim całkiem sporo.

Urocze wideo Anny i Roberta Lewandowskich

Mimo pandemii ostatni rok w życiu Lewandowskich był naprawę udany. W maju para powitała na świecie swoją drugą córkę - Laurę.

Robert Lewandowski zaliczył również najlepszy sezon piłkarski w swojej karierze. W 2020 roku nie było mu równych - został najlepszym piłkarzem na świecie! Z jego sukcesu najbardziej cieszą się jego bliscy a w szczególności małżonka piłkarza, Anna Lewandowska.

Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com
Anna Lewandowska. Źródło: youtube.com

Trenerka fitness, która jest najwierniejsza fanką Roberta Lewandowskiego nie opuściła ani jednego meczu swojego męża. Ania jest bardzo dumna z męża. Swoją radością Lewandowska dzieliła się także ze swoimi obserwującymi. Fani Lewandowskich mieli okazje oglądać skoki radości Ani.

Miłość Ani i Roberta nie zna granic

Anna Lewandowska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i codziennie dodaje nowe treści. Dotyczą one zarówno jej życia osobistego, jak i zawodowego. Ostatni wpis zaskoczył jednak internautów.

Ania opublikowała filmik, na którym tańczy z Robertem Lewandowskim w rytm piosenki Whitney Huston „I have nothing”.

Para nie tylko pokazała swoje zdolności taneczne, ale również swoje uczucie. Co jakiś czas się przytulają i wymieniają pocałunkami. Urocze?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO