Daniel Martyniuk, syn znanego gwiazdora Zenka Martyniuka, nie od dziś słynie ze skandali, które zwykle odbijają się szerokim echem w mediach. Jego historia jest pełna nietypowych sytuacji – był już zatrzymywany m.in. za agresywne zachowania.

Daniel Martyniuk miał spore problemy z prawem

Podczas jednego z zatrzymań funkcjonariusze policji znaleźli przy nim 3 gramy marihuany. Później, gdy prowadził samochód pod wpływem alkoholu, został ukarany więzieniem w zawieszeniu i utracił prawo jazdy na 3 lata.

To jeszcze nie koniec kłopotów z prawem Daniela Martyniuka. Celebryta wiele razy obiecywał zmianę, jednak krótko po tym ponownie wchodził w kolejne problemy z prawem.

Kontrowersyjne są również wypowiedzi Daniela Martyniuka w relacjach na Instagramie. Tam internauci dowiedzieli się między innymi, że młody Martyniuk kilka miesięcy temu został potraktowany gazem pieprzowym i wyrzucony z lokalu.

Czy syn Zenka Martyniuka przeszedł metamorfozę?

Daniel Martyniuk nie ma także szczęścia w miłości. Jak donosi „Super Express”, już rok temu jego żona Ewelina złożyła papiery rozwodowe.

Matka Daniela, Danuta Martyniuk, miała jednak nadzieję, że młodzi się zejdą i za jej namową spróbowali odbudować swój związek. Niestety nie przetrwał on próby czasu.

Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com
Daniel Martyniuk z żoną. Źródło: youtube.com

Daniel Martyniuk po wyjściu z aresztu, w kwietniu tego roku, mało interesował się losami żony i córki. Ponoć nie widział się z nimi kilkanaście tygodni i mało nad ty ubolewał.

Jego nowy post w mediach społecznościowych jest zupełnie inny od wcześniejszych

Teraz jednak postanowił to zmienić. Choć miłość do Eweliny dawno wygasła, los jego córki nie jest mu obojętny. Często odwiedza dziewczynkę i dba o jej potrzeby.

Ponadto Daniel Martyniuk nie dodaje już kontrowersyjnych wpisów w mediach społecznościowych i z szacunkiem wypowiada się o swojej byłej ukochanej.

W ostatnim czasie dodał post, w którym zapozował z… misiem. Nawiązał tym samym do kultowego filmu Stanisława Barei z 1980 roku. Myślicie, że od tej pory Daniel będzie dodawał jedynie neutralne treści na swoje media społecznościowe?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO