Jak podaje portal "Pudelek", Joanna Opozda i Antek Królikowski okrzyknięci zostali swego czasu "najbardziej obiecującą parą polskiego show biznesu". Wielu miało nadzieję, że tym razem młodemu aktorowi udało się znaleźć tę jedyną. Niestety uczucie, które połączyło parę w lipcu, już się wypaliło.

Początek i koniec związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Do tej pory wszystkie związki Antka Królikowskiego toczyły się w świetle kamer. Tak było i tym razem. O tym, że Antek i Joasia są razem dowiedzieliśmy się w okresie wakacyjnym.

Kiedy ich związek wyszedł już na jaw, para chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych wspólnie spędzonymi chwilami. Ostatenie wspólne zdjęcie na Instagramie Joanny Opozdy pojawiło się trzy tygodnie temu. Później oboje zamilkli, nie publikując ani jednego wspólnego zdjęcia.

Joanna Opozda i Antek Królikowski/ YouTube @Wiadomości
Joanna Opozda i Antek Królikowski/ YouTube @Wiadomości

Dziś już wiadomo, że Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem! Aktorka zamieściła na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że nie są już parą. Joanna życzyła byłemu chłopakowi wszystkiego, co najlepsze i wyraziła nadzieję, że Antkowi uda się w nadchodzącym roku "poukładać swoje sprawy".

Czy Joanna Opozda pozbierała się po rozstaniu z Antkiem Królikowskim?

Joanna Opozda dodała również, że i ona zamierza skoncentrować się na tym, "co zawsze chciała robić" i ogranicza swoją aktywność w social mediach.

Aktorka na długo zniknęła z Instagrama, a teraz tylko sporadycznie dodaje jakieś posty. W ostatnim czasie podzieliła się z fanami uroczymi zdjęciami z lemurami.

Okazuje się, że Joanna Opozda wybrała się na wakacje na Madagaskar. Początek roku jest idealnym czasem by naładować baterie, by później mieć mnóstwo energii do pracy.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO