Dzień ślubu oraz wesela powinien być jednym z najpiękniejszych w życiu każdej młodej pary. Niestety, czasami tak się nie dzieje, choć niekiedy nic nie zapowiada takiej tragedii.

Podobnie było w przypadku pewnej Amerykanki, która musiała zmagać się z dość problematyczną teściową. Prośba matki jej przyszłego męża była bardzo zaskakująca. Co tam się wydarzyło?

Prośba pewnej teściowej była zaskakująca

Przyszła panna młoda już od dłuższego czasu zmagała się ze swoją dość problematyczną teściową. Pewnego dnia nie wytrzymała i poprosiła o radę internautów na serwisie Reddit.

Okazało się, że starsza kobieta nie była przychylna szybkim zaręczynom jej 30-letniego syna. Mężczyzna oświadczył się bowiem swojej dziewczynie po pół roku znajomości.

Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda

Następnie para przeprowadziła się aż 2 tys. km od rodziny, co niezmiernie nie spodobało się mamie chłopaka. Nie tylko krytykowała tą decyzję, ale również zaczęła być bardzo niemiła dla przyszłej synowej.

Czy panna młoda powinna jej posłuchać?

Kilka tygodni przed ślubem kobieta poprosiła przyszłą pannę młodą o zmianę koloru włosów. Sama farbowała się na rudo i nie chciała by synowa wyglądała tak samo na ślubie.

Dziewczyna nie miała jednak zamiaru zmieniać swojego koloru i odmówiła przyszłej teściowej. Ta jednak się nie poddała.

Ponownie wysyłała wiadomości do dziewczyny nalegając by ta przefarbowała się na inny kolor. Nie chciała, by synowa wyglądała na ślubie podobnie do niej.

Dziewczyna dalej jednak obstawała przy swoim. Jednak po kolejnej wiadomości nie wytrzymała. Teściowa napisała, że tylko ona może mieć rudy kolor włosów, ponieważ w 2013 roku przeszła chemioterapię.

Internauci nie mają złudzeń

Przyszła panna młoda poprosiła o radę internautów. Ci nie mieli złudzeń, doradzili dziewczynie, by pokazała wiadomości swojemu narzeczonemu.

Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda
Pani młoda. Źródło: youtube.com/Doda

Chłopak zwrócił uwagę swojej mamie, dzięki czemu ta już więcej nie prosiła synowej o diametralną zmianę koloru włosów. Dobrze zrobił?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO