W połowie grudnia polskie media obiegła przykra wiadomość o śmierci znanego i cenionego aktora, Piotra Machalicy. Niestety przegrał on z koronawirusem. Od prawie miesiąca w mediach zabierają głos jego krewni i przyjaciele, którzy ostatni raz chcą oddać szacunek zmarłemu i opowiedzieć nieco więcej o tym, jakim był człowiekiem. Niektóre słowa są niewiarygodne.

Fani wzruszeni słowami krewnych

Śmierć aktora wstrząsnęła całym polskim światem artystycznym - najwięksi aktorzy i artyści zabierali głos na temat tego, jak wielkim człowiekiem był Machalica, oraz nie kryli wzruszenia i wdzięczności za to, że mogli być jego przyjaciółmi i współpracownikami. Głos zabrała również żona aktora, którą ten poślubił po 7 latach związku zaledwie 3 miesiące przed śmiercią...

Nieco więcej postanowili również opowiedzieć inni członkowie rodziny - m.in. brat oraz bratanek aktora. Co powiedzieli?

Brat Machalicy stwierdził, iż ślub z ukochaną kobietą był dla Piotra niezwykłym wydarzeniem - zaczął on wtedy nowy, radosny tryb życia, i pozostawił za sobą wszystkie nieprzyjemne doświadczenia i konflikty. Był naprawdę szczęśliwy.

Wielką wdzięczność wobec stryja wykazał Adam, jego bratanek. Wspomina, jak Machalica w czasie egzaminów chłopaka na studia pozwalał mu pomieszkiwać w swoim mieszkaniu w Warszawie. Dawał mu również wiele cennych rad dotyczących dorosłego życia oraz zawodu.

Co jednak najbardziej zaskoczyło fanów - pomimo wielkiej sławy, jaką za życia zdążył zdobyć aktor, był on nad wyraz... skromny. Nigdy nie czuł się pełnoprawnym "gwiazdorem" i nie wywyższał się nad innymi.

"Piotruś był wielce skromny. (…) Kompletnie nie brał pod uwagę tego, że jest gwiazdą" - stwierdził brat aktora.

Nie ulega wątpliwości, że Machalica był wybitnym człowiekiem, który na długo pozostanie w sercach fanów oraz bliskich.

Zobacz także: Żona Michała Wiśniewskiego zaczyna nietypowy biznes. Fani nie mogą uwierzyć w to, co zaoferowała

Może cię zainteresować: To nieprawdopodobne, kim miała zostać z zawodu Agnieszka Woźniak-Starak. Mama dziennikarki miała dla niej zupełnie inny plan

Pisaliśmy również o: Takie imię to przepustka do świata wielkich pieniędzy. Jak najbogatsi nazywają swoje pociechy