Jak podaje portal "Express Ilustrowany", Iwonę i Gerarda połączył program "Sanatorium miłości". Para zdecydowała się spędzić wspólnie Boże Narodzenie i razem przywitać Nowy Rok. Ja spędzili te wyjątkowe chwile?

Pierwsze wspólne święta Iwony i Gerarda

Para zdecydowała się spędzić ten magiczny czas pod Radomskiem. Klimat świąt dało się wyczuć w ich domu już kilka dni przed Wigilią. Zdecydowali się na żywą choinkę, której zapach roznosił się po całym pomieszczeniu. Iwona i Gerard zdecydowali się na drzewko w doniczce, które po świętach trafi do ogrodu.

Iwona podkreślała, że zabrała się za wszystko nieco wcześniej - wszystko dlatego, że wyprawiała wigilijną wieczerzę u siebie i nie chciała zostawiać wszystkiego na ostatnią chwilę. Iwona przyznała, że uwielbia święta i magiczną atmosferę, jaka im towarzyszy. Owej magii nie była w stanie zniszczyć nawet epidemia koronawirusa i towarzyszący jej niepokój.

Iwona dodała, że wymarzyła sobie święta z domem pełnym ludzi, niestety pandemia pokrzyżowała jej plany. Uczestniczka "Sanatorium miłości" wierzy jednak, że w przyszłym rok będzie lepiej. Święta Iwona spędziła w towarzystwie Gerarda oraz swojego syna i jego rodziny.

Gerard po raz pierwszy od 15 lat spędził święta w Polsce. Do tej pory spędzał je z córką w Niemczech lub Szwajcarii. W tym roku złożyli sobie życzenia za pośrednictwem Skype'a. Iwona przyznała, że stara się, żeby jej święta były tradycyjne, podobne do tych, jakie przygotowywały jej mama i babcia. Nie moż zabraknąć 12 potraw, w tym Karpia jedzonego z chrzanem.

Iwona i Gerard wspólnie ubrali świąteczne drzewko i razem krzątali się w kuchni, przygotowując wigilijne i świąteczne potrawy.

Spodziewaliście się, że Iwonie i Gerardowi się uda?

To też może cię zainteresować: Małgorzata Kidawa-Błońska i jej mąż mają wielkie powody do radości. Ich miłość trwa od lat! Zaskakujący fakt z ich życia wyszedł na jaw

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niesamowite zdarzenie miało miejsce podczas zabawy. Chłopiec przeżył dzięki krzyżowi. Czy to znak od Boga

O tym się mówi: Były prezydent naszego kraju podzielił się swoimi planami na 2021 rok. Co takiego ma zamiar zrobić Aleksander Kwaśniewski