Takie wydarzenia nie zdarzają się zbyt często, a co więcej, przeważnie ludzie doszukują się w nich ukrytego przekazu prosto od Boga. Czy tak było i tym razem?

Bóg ocalił życie chłopca?

Jak informuje portal Super Express, do niecodziennego zdarzenia doszło kilka dni temu w Argentynie. 9 – letni chłopiec, Tiziano, 1 stycznia beztrosko bawił się przed swoim domem, kiedy to został trafiła w niego zbłąkana kula. Jak się jednak okazało, chłopiec wyszedł z całego zdarzenia z tylko małym draśnięciem. Jego życie ocalił bowiem krzyżyk, w który trafiła kula!

- Wierzymy, że to cud, nasz syn został pobłogosławiony – wyznała wzruszona matka 9 – latka.

Kobieta razem ze swoim mężem wierzą w to, że do ocalenia ich syna przyczynił się sam Bóg! Są niesamowicie wdzięczni za taki przebieg wydarzeń!

Na szczęście wszystko zakończyło się szczęśliwie!

Wszystko wskazuje na to, że kula wystrzelona z pistoletu, wystrzelona była niedaleko domu chłopca. Nie jest uniknione, że nieopodal odbywały się jakieś porachunki gangsterów. Strach pomyśleć, co by się stało, gdyby chłopiec nie miał na szyi krzyżyka, który go ocalił.

Finalnie wszystko potoczyło się bardzo dobrze, a Tiziano opuścił szpital w ciągu godziny i obecnie jego życiu ani zdrowiu nic nie zagraża!

A jakie jest Wasze zdanie na ten temat? Czy to faktycznie boska interwencja, czy bardzo szczęśliwy zbieg okoliczności, który ocalił życie dziecku?

Jak informował portal "Życie": BYŁY PREZYDENT NASZEGO KRAJU PODZIELIŁ SIĘ SWOIMI PLANAMI NA 2021 ROK. CO TAKIEGO MA ZAMIAR ZROBIĆ ALEKSANDER KWAŚNIEWSKI

Przypomnij sobie: ZNANY WOKALISTA ŚWIETNIE RADZI SOBIE W SOLOWEJ KARIERZE. FANI ZACHWYCENI NAJNOWSZYM COVEREM W WYKONANIU DAWIDA NAROŻNEGO

Portal "Życie" pisał również: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY

Pisaliśmy również o: DANTEJSKIE SCENY ROZEGRAŁY SIĘ POD JEDNYM Z POLSKICH SZPITALI! STARSZA KOBIETA PRZEZ OSIEM GODZIN OCZEKIWAŁA W KARETCE NA PRZYJĘCIE DO SZPITALA