Michał Wiśniewski to muzyk, który znany jest już nie tylko z bycia liderem popularnego niegdyś zespołu Ich Troje. Fani doskonale pamiętają go również z licznych małżeństw i skandali z jego udziałem.

Niegdyś każdy krok, a nawet wizytę w toalecie wokalisty można było obejrzeć w programie „Jestem jaki jestem”. Dziś 48-letni Michał nieco lepiej chroni swojej prywatności, jednak dalej z chęcią pokazuje własne dzieci.

Michał Wiśniewski/ YouTube @Polsat
Michał Wiśniewski/ YouTube @Polsat

Dzieci Michała Wiśniewskiego wspólnie zaśpiewały piosenkę

Przypomnijmy – Michał Wiśniewski ma już piątą żonę, a także czworo dzieci z poprzednich związków. Muzyk bardzo kocha swoje pociechy i choć czeka już na piątego potomka, wciąż poświęca wiele uwagi swoim starszym latoroślom.

Michał Wiśniewski ma czworo dzieci – 18-letniego Xaviera i 17-letnią Fabienne z małżeństwa z Mandaryną oraz 14-letnią Etiennette i 12-letnią Vivienne ze związku z Anną Świątczak. Super Express zauważa, że niebawem do grona dzieci wokalisty dołączy kolejny syn, Falco Amadeus, który urodzi się już niebawem.

Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski
Michał Wiśniewski. Źródło: Youtube Michał Wiśniewski

Rodzinny Michał Wiśniewski postanowił pokazać, że jego dzieci chętnie wspólnie spędzają czas. Co więcej, nastoletnie pociechy muzyka są bardzo rozśpiewane!

Trzeba przyznać, że dzieci Michała Wiśniewskiego to wykapany tata. Wokalista Ich Troje pokazał nagranie, na którym wykonują piosenkę „Nieodporny rozum” Eweliny Lisowskiej.

Dodał także, że niegdyś musiał namawiać, by jego pociechy śpiewały, teraz zaś same próbują swoich sił na polskim rynku muzycznym. Fani są zachwyceni śpiewem dzieciaków.

Czekacie już, aż zaczną koncertować, jak ich tata? Myślicie, że Falco Amadeus także w przyszłości spróbuje swoich sił na scenie?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: KAMIL STOCH Z TRZECIM ZŁOTYM ORŁEM! SKOCZEK DAŁ KIBICOM OGROM RADOŚCI. WYGRAŁ TURNIEJ CZTERECH SKOCZNI 20 LAT PO LEGENDARNYM ZWYCIĘSTWIE ADAMA MAŁYSZA

O tym się mówi w Polsce: ZWYCIĘSTWO W TURNIEJU CZTERECH SKOCZNI TO NIE TYLKO PRESTIŻ, ALE I SPORE PIENIĄDZE. ILE ZAROBIŁ KAMIL STOCH NA WYGRANEJ W TCS? W GRZE DUŻA WYGRANA

O tym się mówi na świecie: KOBIETA W CIĄŻY CZUŁA SIĘ ŹLE. PO PORADZIE NIE MOGŁA UWIERZYĆ WŁASNYM OCZOM. CIAŁO JEJ DZIECKA POKRYWAŁY ZNAMIONA. CO STAŁO SIĘ POTEM

Z życia gwiazd: MARCIN DUBIENIECKI JEST NIESAMOWICIE DUMNY ZE SWOJEJ CÓRKI! BYŁY MĄŻ MARTY KACZYŃSKIEJ CHWALI SIĘ W SIECI SUKCESEM SWOJEJ POCIECHY