Jak podaje portal "Lelum", widzowie uwielbiają Katarzynę Dowbor, która od kilku lat prowadzi program "Nasz nowy dom", w którym pomaga wyremontować cztery konty rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Tym razem fani dziennikarki mogli zajrzeć do jej domu. Trzeba przyznać, że wnętrze robi wrażenie.

Tak mieszka prowadząca program "Nasz nowy dom"

Program "Nasz nowy dom" cieszy się od lat dużą popularnością wśród widzów, podobnie jak jego gospodyni, Katarzyna Dowbor. Dziennikarka angażuje się w pomoc rodzinom, nie tylko w trakcie remontów, ale także interesuje sie ich losami już po zakończeniu prac. Wielu jej fanów ciekawi, jak wygląda jej dom.

Katarzyna Dowbor przez dłuższy czas szukała odpowiedniego miejsca do życia. Zmieniała lokum aż sześciokrotnie, aż wreszcie trafiła na to, stworzone na miarę jej potrzeb. W mediach społecznościowych dziennikarki często pojawiają się zdjęcia swojego wymarzonego domu.

Do wnętrza prowadzą zielone drzwi, po boku których znajdują się dwa drewniane filary. Na jednym z nich swobodnie rośnie bluszcz. Roślin nie brakuje także w donicach ustawionych wzdłuż schodów.

W salonie Katarzyna Dowbor zdecydowała się postawić na biel i drewno. Drewniane meble utrzymane są w klasycznym stylu. Nie mogło też zabraknąć dużej kanapy. Wzrok przyciąga znajdująca się tuż obok niej lampka z rzeźbioną podstawą. Stolik kawowt został wykonany ze starego kufra. Obok niego stoją eleganckie fotele.

Za domem znajduje się duży taras prowadzący do ogrodu, gdzie Katarzyna Dowbor spędza czas wspólnie ze swoimi ukochanymi czworonogami. Kolejnym zachwycającym pomieszczeniem jest kuchania, w której stoi zachwycający kredens, wypełniony przepięknymi naczyniami.

A jak wam podoba się dom Katarzyny Dowbor?

To też może cię zainteresować: Nieustannie ujawniane są kolejne informacje na temat szczepień na koronawirusa wśród celebrytów. Pojawiło się oświadczenie partnerki Edwarda Miszczaka

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Marzenie Marty Kaczyńskiej wreszcie się spełni! Znana prawnik od wielu lat czekała na to wydarzenie

O tym się mówi: Krzysztof Jackowski doświadczył niesamowitej wizji dotyczącej szczepień. Jasnowidz potwierdza to, co mówił wcześniej. Polakom nie będzie łatwo