Roman Giertych wspomniał we wpisie Tadeusza Rydzyka

Jak podaje portal "wtv", Roman Giertych zamieścił na Twitterze wpis, który bezpośrednio tyczy się Tadeusza Rydzyka i kwestii szczepień. Przypomnijmy, że od 27 grudnia trwa pierwsza fala szczepień osób z tak zwanej grupy "zero". Należą do niej pracownicy służby zdrowia, pracownicy domów opieki, osoby starsze i nauczyciele.

Zaszczepienie się celebrytów w formie "promocji" wywołało prawdziwą burzę w sieci. Roman Giertych również nie pozostał obojętny i wbił lekką szpilę Tadeuszowi Rydzykowi. W mediach społecznościowych z ironią napisał, że martwi się o redemptorystę.

Youtube
Youtube

Mam pytanie: czy zaszczepił się już o. Rydzyk? Martwię się o niego. Roman Giertych

Humorystyczny wpis sugeruje, że relacje polityka z duchownym nie są najlepsze, choć internauci zaczęli wytykać Giertychowi zmienność swoich nastrojów. Jeszcze kilka lat temu prawnik był w dość zażyłej relacji z Rydzykiem i bywał częstym gościem toruńskiego imperium wychwalanego przez PiS księdza.

No to zaraz wjadą Pana zdjęcia z o. Rydzykiem. internauta

Youtube
Youtube

Myślicie, że jeszcze kiedyś Giertych i Rydzyk zbliżą się do siebie i ich stosunki będą bardziej przyjacielskie?

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: POSIADŁOŚĆ MAŁGORZATY ROZENEK JEST NAPRAWDĘ PRZEPIĘKNA, ALE SALON Z ŚWIĄTECZNYMI DEKORACJAMI TO PRAWDZIWE CUDO

Zobacz także: AGATA DUDA NIE MA DOBRYCH RELACJI ZE SWOIM BRATEM. UJAWNIONO, JAKI JEST TEGO POWÓD