Prywatne życie serialowej "Esmeraldy"

Jak podaje portal "Lelum", telenowela "Esmeralda" w latach 1998-1999 przyciągała przed telewizory mnóstwo Polaków, którzy zachwyceni byli wzruszającą fabułą serialu. Biedna, niewidoma dziewczyna borykała się z wieloma trudnościami i znalazła miłość, która owiana była wielką tajemnicą. W główną bohaterkę wcielała się meksykańska aktorka, Leticia Calderon. Gwiazda, dzięki tej telewizyjnej odsłonie, zyskała międzynarodową sławę.

Powodzenie w życiu zawodowym nie szło jednak w parze z szczęściem w życiu prywatnym. Leticia pod koniec lat 90. rozwiodła się ze swoim pierwszym mężem, ponieważ poznała nowego mężczyznę, który okazał się być jej wielką miłością.

Youtube
Youtube

Niedługo później wzięła drugi ślub, a nowożeńcy czekali na przyjście na świat swojego pierwszego wspólnego dziecka. W tej materii również nie zabrakło komplikacji, ponieważ Leticia urodziła syna z zespołem Downa i bała się, że fakt ten negatywnie wpłynie na jej relacje z mężem. Ukochany jednak z radością przyjął nowinę o dziecku z dodatkowym chromosomem, a kilka miesięcy po porodzie aktorka po raz kolejny była w ciąży.

Po narodzinach kolejnej pociechy przyszedł czas na wspólne pokazywanie się na ściankach w towarzystwie męża. Wszystko wskazywało na to, że para jest w sobie bardzo zakochana. Leticia nie wiedziała jednak, że mąż od wielu lat zdradza ją z inną gwiazdą seriali, Yadhirą Carrillo.

Gdy prawda wyszła na jaw, obie kobiety popadły w medialny konflikt i prały rodzinne brudy na łamach mediów. Leticia rozstała się z mężem, a aktualnie nadal gra w telenowelach i swoją działalnością w sieci spiera rodziców, którzy tak jak ona wychowują dziecko z zespołem Downa.

Youtube
Youtube

To również może Cię zainteresować: PAPIEŻ FRANCISZEK CHCE ABDYKOWAĆ? ZAPOWIADA TO JUŻ OD DŁUŻSZEGO CZASU. MA WAŻNY POWÓD

Zobacz także: MICHAŁ SZPAK PRZEŻYŁ BARDZO TRUDNE CHWILE. TO WYDARZENIE W ŻYCIU WOKALISTY BYŁO BARDZO BOLESNE