Kochana przez poddanych i niemal cały świat księżna Diana zginęła 22 lata temu w wypadku samochodowym, lecz kulisy jej życia wciąż szokują. Od lat brytyjskie media spekulują na temat narodzin jeszcze jednego dziecka księżnej.

Zaskakujące wieści na temat rodziny królewskiej

Brytyjskie media nie ustają w informowaniu o potencjalnej córce księżnej Diany. Pierwsza żona księcia Karola miała bowiem mieć jeszcze jedno dziecko – córkę Sarahe.

Księżna Diana. Źródło: youtube.com
Księżna Diana. Źródło: youtube.com
Księżna Diana. Źródło: youtube.com

Jak informują amerykańskie media, Diana i Karol zostali wysłani przez królową Elżbietę na badania płodności. Lekarz, który wykonywał badanie miał ponoć zostawić dla siebie jedno z zapłodnionych jajeczek.

Czy księżna Diana miała trzecie dziecko?

Następnie miało dojść do zapłodnienia in vitro, czego owocem miała być córka księżnej Diany – Sarah. Przed dziewczyną długo ukrywano fakt, że pochodzi z rodziny królewskiej. Jednak, gdy prawda wyszła na jaw, zagrożono jej, by nigdy nie wyznała tego faktu publicznie. Dziewczyna trzymała to w tajemnicy.

Księżna Diana. Źródło: Youtube Netflix Film Club
Księżna Diana. Źródło: Youtube Netflix Film Club

Jednak po zaręczynach Harry’ego z Meghan postanowiła wyjawić prawdę i ostrzec Meghah przed księciem Karolem, który jej zdaniem jest „bezwzględnym człowiekiem”. Mało tego, jak donoszę amerykańskie media, Sarah Spencer i Meghan Markle podobno zostały serdecznymi przyjaciółkami i stale utrzymują ze sobą kontakt.

Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty
Książę Harry i Meghan Markle/ YouTube @Real Royalty

Myślicie, że te informacje są prawdziwe, czy może to kolejny wymysł mediów?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO