W 2019 roku Agnieszka Woźniak-Starak przeżyła prawdziwy koszmar. Dziennikarka pożegnała swojego ukochanego męża, Piotra Woźniaka-Staraka. Wdowa musiała pogodzić się ze stratą męża i cierpiała na oczach setek tysięcy Polaków.

Agnieszka Woźniak –Starak ma za sobą ciężki czas

Znany producent filmowy, Piotr Woźniak-Starak, zginął w wypadku na jeziorze Kisajno latem 2019 roku. Poszukiwaniami mężczyzny żyła cała Polska, a gdy znaleziono jego ciało, opinia publiczna była wstrząśnięta.

Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT
Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT
Agnieszka Woźniak - Starak/ screen YT

Agnieszka Woźniak-Starak potrzebowała czasu, by się pozbierać, i nie występowała w mediach przez niemal rok. Udało jej się przetrwać najgorszy okres. W ostatnim czasie opowiedziała nawet o tym trudnym czasie w jedynym z wywiadów.

Dziennikarka udzieliła obszernego wywiadu

W obszernym wywiadzie Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała o bólu, jaki przeżyła, o żałobie, a także o tym, jak wyglądały ostatnie momenty, zanim dowiedziała się, że Piotr zginął. Był to dla niej prawdziwy koszmar.

Agnieszka i Piotrek bardzo się kochali, a ich relacja była czysto partnerska, choć prezenterka wspomina, że „Piotrek dla wszystkich bliskich był centrum wszechświata”.

Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowi/ YouTube @Uwaga TVN
Agnieszka i Piotr Woźniak-Starakowi/ YouTube @Uwaga TVN

Agnieszka Woźniak-Starak wyznała, że ciężko było jej się pogodzić ze stratom męża. Potrzebowała pomocy najbliższych oraz psychologa. Kobieta sądzi, że wszystko „musi mieć głębszy sens”, oswoiła się ze śmiercią i wierzy, że Piotr gdzieś jeszcze na nią czeka.

Jak Agnieszka Woźniak Starak spędziła sylwestra?

Wydarzenia z 2019 roku kompletnie zmieniły życie Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka zrozumiała, że zacisze domowe i jej ukochane pupile są dla niej wszystkim.

To właśnie w domu spędziła tegorocznego sylwestra. Jedynie w gronie swoich psiaków. „Czuję, że jutro obudzę się wypoczęta jak nigdy” – napisała pod zdjęciem.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO