Małgorzata Ostrowska-Królikowska, która zdobyła popularność dzięki roli Grażynki w serialu „Klan’’, w którym gra już od 1997 roku, nie zawsze dobrze wspomina swoją przygodę z serialem. Okazuje się, ze czasami bywa tak, ze pomysły producentów nie podobają się aktorce. Tak było i tym razem. O czym mowa?

Grażyna Lubicz to uwielbiana przez widzów serialu ciepła i przyjazna matka, zona i pielęgniarka. Małgorzata Ostrowska-Królikowska sprawdza się w tej roli znakomicie i z pewnością nie da się jej zastąpić żadną inną aktorką.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska na planie serialu jest od 1997 roku. Jak sama przyznaje nie zawsze było kolorowo. Decyzje produkcji nie zawsze podobają się aktorce. Raz doszło to tego, że o mały włos nie złamała umowy! Co się stało?

Małgorzata Ostrowska-Królikowska YouTube
Małgorzata Ostrowska-Królikowska YouTube

"Klan". Małgorzata Ostrowska-Królikowska złamała umowę. To mógł być koniec jej przygody z serialem

Decyzja o odegraniu roli w serialu, który emitowany jest od wielu lat wiąże się z pewnymi wyrzeczeniami. Wszystkie zobowiązania aktorów są dokładnie opisane w umowie. Niektóre z nich wykraczają daleko poza prace i integrują w życie prywatne i wygląd aktorów. Zobowiązani są bowiem do wstrzymywania się od większych metamorfoz a każde ingerencje wizerunkowe muszą być dokładnie przedyskutowane z producentami.

Okazuje się, ze Małgorzata Ostrowska-Królikowska już kilkukrotnie chciała porzucić rolę Grażynki. W tym celu zdecydowała się nawet na drastyczną zmianę koloru włosów. Okazuje się jednak, ze produkcja zaakceptowała nowy wygląd aktorki.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska YouTube
Małgorzata Ostrowska-Królikowska YouTube

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA