Nie da się zaprzeczyć temu, że występ w programie „X Factor” otworzył Michałowi Szpakowi wrota do wielkiej kariery. Obecnie jest jednym z najlepiej rozpoznawalnych artystów w Polsce i choć na wielu etapach jego kariery nie obyło się bez kontrowersji i skandali to wokalista jest szeroko doceniany przez branżę i uwielbiany przez licznych fanów.

W 2018 roku ponadto dołączył do grupy milionów. Okazuje się, że największą sumę pieniędzy otrzymał za bycie jurorem-trenerem w talent show „The Voice Of Poland”. Jednak Michał Szpak wyznał, że prowadził kosztowny tryb życia, co doprowadziło do tego, że wydał istną fortunę. Przyznał się na co poszły potężne pieniądze. Fani Michała Szpaka mogą być zbulwersowani!

Michał Szpak wydał fortunę! Wokalista przyznał się do wystawnego życia, które pochłonęło duże środki finansowe

Za udział w „The Voice of Poland” Michał Szpak zarobił 100 tysięcy złotych, ale to nie jedyne środki, które wpływają na jego konto. Za jeden koncert artysta inkasuje 30 tysięcy złotych, co oznacza, że w ciągu 34 koncertów może zarobić łącznie milion złotych. Jego zarobki to także sprzedaż płyt i muzyki online, wpływy z odtworzeń na platformach streamingowych z muzyką, kontraktach reklamowych i wielu innych.

Wokalista ma mieć jednak dość kosztowne nawyki, a podczas emisji sezonu „The Voice Of Poland” miał poprosić o wyszukane stroje, których koszt dochodził nawet do 80 tysięcy złotych. Wokalista chciał wyglądać jak milion dolarów i wyjaśnił stylistce, żeby nie oszczędzała na stylizacjach, jak przekonywał informator w rozmowie z „Faktem”, cytowany przez serwis SuperBiz SE.

Gwiazdor ma również nie oszczędzać na dodatkach i drogach gadżetach od projektantów.

Jak utrzymuje SuperBiz SE, niedawno Michał Szpak został uchwycony na fotografiach w luksusowym BMW 4 Coupe z pełnym wyposażeniem, którego ceny zaczynają się od 200 tysięcy złotych. Juror „The Voice” lubi również zagraniczne podróże i stosunkowo wygodne życie.

"Jeżeli chodzi o pieniądze, to jestem rozrzutny. Uwielbiam je wydawać na siebie, ładne rzeczy, sztukę oraz wyjazdy. Poza tym przepuszczam majątek na ciuchy. No i kupuję nowe pamiętniki, które zapisuję – powiedział Michał Szpak w „Twoim Imperium”.

Michał Szpak/Youtube @Kate 1230
Michał Szpak/Youtube @Kate 1230
Micał Szpak/Youtube @Kate 1230

Jak informował portal "Życie": POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

Przypomnij sobie: KROSTKA NA JĘZYKU POWINNA NAS MOCNO ZANIEPOKOIĆ. MOŻE TO BYĆ POCZĄTEK NAPRAWDĘ NIECIEKAWEJ SYTUACJI. ORGANIZM WYSYŁA POWAŻNE SYGNAŁY

Portal "Życie" pisał również: CO SIĘ DZIEJE Z BOGUMIŁĄ WANDER? NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE LEGENDARNEJ GWIAZDY TELEWIZJI POLSKIEJ ZDRADZIŁ JEJ MĄŻ. NIE SĄ TO POZYTYWNE INFORMACJE

Pisaliśmy również o: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE