Małgorzata Rozenek-Majdan jest ulubienicą internautów oraz telewidzów. Jedna z supergwiazd TVN co jakiś czas publikuje w sieci fotki, które przynoszą jej spory rozgłos, potrafi także rozczulić odbiorców.

Gwiazda prywatnie związana jest z Radosławem Majdanem. Z poprzedniego małżeństwa ma dwóch synów, a w 2020 roku urodziła trzecie maleństwo – pierwsze dziecko Radka, małego Henia.

Życie Gosi Rozenek-Majdan jest bacznie obserwowane przez jej fanów, a tych jest całkiem sporo. Celebrytka może się pochwalić gronem wiernych odbiorców, którzy z niecierpliwością wyszukują smaczków z jej życia. Jednym z nich z pewnością jest wystrój domu, w którym mieszka Małgonia z rodziną.

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała fotki łazienki

Co jakiś czas na Instagramie Gosi można zaobserwować fragmenty wnętrz, w których mieszka. Tym razem pokazała łazienkę. Trzeba przyznać, że „perfekcyjna” faktycznie ma dobry gust – pokazują to zarówno wcześniejsze fotki z jej luksusowych wnętrz, jak i najnowsze zdjęcie w łazience.

Super Express zauważa, że zdjęcia bardzo przypadły do gustu fanom. I choć jest to pokazanie jej wieczornej pielęgnacji oraz reklama w jednym, fani skupili się na wystroju łazienki, która bardzo im się spodobała.

W łazience Małgorzaty Rozenek-Majdan można natknąć się na marmury w kontrastowym połączeniu czerni i bieli. W ozdobnym wazonie stoją sztuczne liście monstery.

Fani są oczarowani. Trzeba przyznać, że – co by nie mówić – Małgosia może pochwalić się świetnym gustem! Myślicie, że sama zaprojektowała łazienkę?

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: „ŚLUB OD PIERWSZEGO WEJRZENIA”: ŁUKASZ I OLIWIA SIĘ ROZWODZĄ! TEŚCIOWA UCZESTNICZKI PROGRAMU WBIŁA JEJ SZPILĘ? MOCNE SŁOWA KOBIETY WOBEC SYTUACJI

O tym się mówi w Polsce: JANOWIDZ WOJCIECH GLANC PODZIELIŁ SIĘ NIEPOKOJĄCĄ WIZJĄ. JEGO ZDANIEM 2021 ROK PRZYNIESIE COŚ GORSZEGO NIŻ PANDEMIA. CZEGO POWINNIŚMY SIĘ SPODZIEWAĆ

O tym się mówi na świecie: POWSTANIE REJESTR ANTYSZCZEPIONKOWCÓW? PIERWSZY KRAJ W EUROPIE INFORMUJE O SPORZĄDZENIU SPISU OSÓB NIEZASZCZEPIONYCH NA KORONAWIRUSA

Z życia gwiazd: MARYLA RODOWICZ ZACHWYCIŁA SWOICH FANÓW. UPRZEDZIŁA, ŻE W SYLWESTRA NIE WYSTĄPI W TELEWIZJI, ALE MIAŁA DLA NICH NIESPODZIANKĘ. O CO CHODZI