Nie da się ukryć, że Sławomir i Kajra są wyjątkowo zgodną parą, a szczęśliwym małżeństwem zostali w 2011 roku. Jednak początki ich związku nie należy do najłatwiejszych, a moment zaręczyn był naprawdę mocno zaskakujący. Z perspektywy czasu Sławomir i Kajra wspominają tamten okres z rozrzewnieniem i nierzadko łzami wzruszenia. Właśnie dlatego niemal każdy Sylwester jest dla nich bardzo wyjątkowy.

Mimo tego, że są gwiazdami to od lat prowadzą spokojne, pełne rodzinnego ciepła życie, a tegoroczna pandemia nie zatrzymała ich ani na chwilę – postanowili skupić się pracy, czego efektem jest zupełnie nowa płyta. Podczas tegorocznego Sylwestra wystąpią na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Sławomir i Kajra zaręczyli się w Sylwestra! Ten dzień jest dla nich bardzo wyjątkowy

Para disco polo chce jednak jak najszybciej przywitać Nowy Rok, aby rozstać się definitywnie z pechowym 2020 rokiem. Zrobią to jako artyści występujący na Sylwestrowej Mocy Przebojów w stacji Polsat.

Jak wyglądały jednak legendarne zaręczyny Sławomira i Kajry? Para co roku na koniec grudnia wyjeżdżała w góry, aby wspólnie na łonie natury świętować nadejście nowego roku. Sławomir pewnego roku zaplanował, że podczas Sylwestra się oświadczy. Nie miał jednak pojęcia, że praktycznie wszystko pójdzie nie tak, jak sobie wyobrażał.

Artysta chciał oświadczyć się w górach na śniegu, a tu zapanowała odwilż i pojawiło się błoto. Wyciąg stanął, a on sam odebrał to jako znak. Kajra rozpłakała się wkrótce po tym, jak samochód odmówił pracy, a dodatkowo nie mieli noclegu.

Jednak Sławomir się nie poddał i postanowił się oświadczyć, mimo przeciwności losu.
"Przepłakałam całą noc. Płakałam cały Sylwester i potem Nowy Rok, więc jak już pod koniec uklęknął, to już nie wiedziałam, czy go bić, czy się cieszyć" - wyznała Kajra w „Fakcie”, cytowana przez serwis Pomponik.

Sławomir i Kajra/Youtube @Polsat

Jak informował portal "Życie": POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

Przypomnij sobie: KROSTKA NA JĘZYKU POWINNA NAS MOCNO ZANIEPOKOIĆ. MOŻE TO BYĆ POCZĄTEK NAPRAWDĘ NIECIEKAWEJ SYTUACJI. ORGANIZM WYSYŁA POWAŻNE SYGNAŁY

Portal "Życie" pisał również: CO SIĘ DZIEJE Z BOGUMIŁĄ WANDER? NAJNOWSZE WIEŚCI O STANIE LEGENDARNEJ GWIAZDY TELEWIZJI POLSKIEJ ZDRADZIŁ JEJ MĄŻ. NIE SĄ TO POZYTYWNE INFORMACJE

Pisaliśmy również o: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE