Choć już jutro Sylwester, w kraju w dalszym ciągu panuje dezorientacja. Wielu Polaków zastanawia się nad tym, które z obostrzeń będą obowiązywały w ostatnią noc 2020 roku.

Okazuje się, ze wprowadzone jeszcze przed świętami sylwestrowe obostrzenie zakładające godzinę policyjną miedzy 19.00 a 6:00, jest niezgodne z prawem. W efekcie premier Morawiecki przyznał się wówczas do tego, że wprowadzone przez niego rozporządzenie nie ma podstaw prawnych i jest niezgodne z konstytucją, jednak zaapelował do Polaków o zachowanie rozwagi i pozostanie w domach.

Jak jednak powiedział Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Paweł Szefernaker policja będzie mogła karać za nieprzestrzeganie obostrzeń w sylwestra. Co ciekawe to, czy otrzymamy mandat czy też nie, zależało będzie od dobrej woli funkcjonariusza.

Wielu z nas ma mieszane odczucia. Zwłaszcza w kontekście ostatnich doniesień. Jak się okazuje TVP nie zrezygnuje z Sylwestra.

Jacek Kurski. Źródło: Youtube
Jacek Kurski. Źródło: Youtube

Sylwester Marzeń z TVP to już coroczna tradycja. W tym roku ze względu na pandemię koronawirusa wszystko wygląda inaczej, a większość stacji nie podjęła się organizacji zabawy noworocznej, jednak Telewizja Polska postanowiła wyjść przed szereg i nie odwoływać imprezy. Co ciekawe aby oszukać prawo i wymigać się od konsekwencji nieprzestrzegania obostrzeń TVP wymyśliła sprytny plan.

Okazuje się, ze Telewizja Polska poszukuje statystów, którzy w Sylwestrową noc zapełnią widownię. Każdy, kto spełni odpowiednie wymagania będzie mógł uczestniczyć w imprezie. Co więcej ma szanse nawet zarobić. Jak się okazuje TVP szuka chętnych przez sms-y. Jednym z odbiorców wiadomości był Filip Chajzer, który w zabawny sposób postanowił zadrwić z praktyki TVP. Zobaczcie sami.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE

Z życia gwiazd: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA