Kasia Tusk to ulubienica mediów, która zjednała sobie także wielu fanów. Córka byłego premiera, podobnie jak wielu z nas, zapewne cieszy się z końca 2020 roku i liczy na to, że 2021 przyniesie więcej szczęśliwych momentów.

Tego, czy czeka nas powrót do normalności, nie jesteśmy w stanie przewidzieć. Nie wiemy, jak potoczy się przyszłość. Wiemy jednak, co planuje Kasia Tusk, by z przytupem pożegnać ten trudny 2020 rok!

Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca
Kasia Tusk. Źródło: Youtube Rzeczy Od Serca

Kasia Tusk ma plany na Sylwestra 2020/2021

Super Express postanowił zagłębić się w temat i dowiedzieć się, jakie plany na Sylwestra poczyniła Kasia Tusk. Choć dotychczas raczej nie popiera ani działań obecnej władzy, ani wprowadzanych obostrzeń, tym razem się do niego dostosuje.

Końcówkę szalonego roku spędzi bowiem zgodnie z zaleceniami. Przypomnijmy: w ramach najnowszych obostrzeń, które obowiązują od 28 grudnia do 17 stycznia, wprowadzono szereg zasad. Wśród nich zapisano także zakaz przemieszczania się w sylwestrową noc od 19:00 31 grudnia do 6:00 1 stycznia 2021.

Można się w tym pogubić – premier zapowiedział, że godzina policyjna nie zostanie wprowadzona, minister zdrowia twierdzi z kolei, że za wyjścia z domu będą dostawały mandaty, a jego zdanie podziela także rzecznik rządu. Ostatecznie zapis znajduje się w rozporządzeniu i choć teoretycznie jest niezgodny z Konstytucją, część polityków uważa, że wszystko odbywa się zgodnie z prawem, a mandaty lub kary administracyjne, do 30 tys. zł, również będą egzekwowane.

Kasia Tusk. Źródło: Youtube empik
Kasia Tusk. Źródło: Youtube empik

Najwidoczniej Kasia Tusk zamierza zachować rozsądek i nie popierać rozprzestrzeniania się koronawirusa… a może boi się kary? Grunt, że córka Donalda Tuska zaplanowała Sylwestra na kanapie. Dodała nową fotkę, w której zapewnia, że da się w domu i „z klasą”.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE

Z życia gwiazd: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA