Tadeusz Rydzyk nazywany jest przez niektórych rekinem biznesu. Trzeba przyznać, że prowadzenie interesów idzie mu wyśmienicie – wie, jak zarobić ogromne pieniądze.

Duchowny z Torunia jest właścicielem telewizji Trwam oraz Radia Maryja, które przynoszą mu ogromne zyski, lecz to jeszcze nie wszystko. Ma również własny sklep z dewocjonaliami. Kwoty, które trzeba za nie zapłacić, są porażające!

Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com
Tadeusz Rydzyk. Źródło: youtube.com

Tadeusz Rydzyk sprzedaje horrendalnie drogie różańce i figurki

Portal Pikio podaje, że redemptorysta z Torunia jest niezwykle zaradnym biznesmenem, i trudno się z tym nie zgodzić. Obecnie jego majątek jest szacowany na około 339 milionów złotych.

Poza byciem szefem telewizji Trwam i Radia Maryja Rydzyk zajmuje się też m.in. sklepem Splendor24. Sprzedawane są w nim książki, artykuły dla zdrowia, a także dewocjonalia.

Sklep posiada swój stacjonarny lokal w Szczecinku. Poza wymienionymi produktami możemy w nim dostać także gry planszowe. Najbardziej zdumiewające są jednak ceny asortymentu, które zwalają z nóg.

Okazuje się, że u Tadeusza Rydzyka można kupić miody za 19-80 złotych, a także przyprawy: galgant mielony za 37,50 oraz bertram mielony za „jedyne” 51 złotych.

O. Tadeusz Rydzyk/ YouTube @Plotki Rozrywka
O. Tadeusz Rydzyk/ YouTube @Plotki Rozrywka

To jeszcze nie wszystko. Można zakupić np. grę „Kocham Polskę”, na którą wydamy 119 zł, podczas gdy w innych sklepach można kupić ją o 30 zł taniej.

Jednak najwięcej kosztują różańce (np. srebrny z „Nocą Kairu”, choć certyfikowany, kosztuje – i to w promocji – 129,90) oraz figurki (np. Matki Boskiej z żywicy epoksydowej – to wydatek rzędu 289 zł!). To jeszcze nie wszystko – za obrazy w sklepie Rydzyka zapłacimy do 249 zł.

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: NIEPOKOJĄCE DONIESIENIA ŚWIATOWEJ ORGANIZACJI ZDROWIA! DATA NIE JEST TUTAJ PRZYPADKIEM. CHODZI O MOŻLIWĄ NOWĄ PANDEMIĘ. ŚWIAT ZADRŻAŁ W POSADACH

O tym się mówi w Polsce: POGODA W ŚRODĘ MOCNO ZASKOCZY POLAKÓW! NAGLE DOJDZIE DO DIAMETRALNYCH ZMIAN, A ŚNIEG I GOŁOLEDŹ TO TYLKO POCZĄTEK. CZEKA NAS COŚ NIESPODZIEWANEGO

O tym się mówi na świecie: CZY KRÓLOWA ELŻBIETA II ZMIERZA DO KOŃCA SWOJEGO PANOWANIA? MONARCHINI ODBYŁA WAŻNE SPOTKANIE ZE SWOJĄ RODZINĄ. JAKIE KROKI ZOSTAŁY PODJĘTE

Z życia gwiazd: CO KRYJE SIĘ WE WNĘTRZACH DOMU KRZYSZTOFA JACKOWSKIEGO? PRAWDA WYSZŁA NA JAW. NIEWIELE OSÓB CHCIAŁOBY SIĘ TAM ZNALEŹĆ. NIEPOKOJĄCE ZNALEZISKA