Jak podaje portal "Pudelek", Joanna Opozda i Antek Królikowski okrzyknięci zostali swego czasu "najbardziej obiecującą parą polskiego show biznesu". Wielu miało nadzieję, że tym razem młodemu aktorowi udało się znaleźć tę jedyną. Niestety uczucie, które połączyło parę w lipcu, już się wypaliło.

Początek i koniec związku Antka Królikowskiego i Joanny Opozdy

Do tej pory wszystkie związki Antka Królikowskiego toczyły się w świetle kamer. Tak było i tym razem. O tym, że Antek i Joasia są razem dowiedzieliśmy się w połowie lipca, kiedy aktor jak prawdziwy dżentelmen stanął w obronie swojej ukochanej.

Kiedy ich związek wyszedł już na jaw, para chętnie dzieliła się w mediach społecznościowych wspólnie spędzonymi chwilami. Ostatenie wspólne zdjęcie na Instagramie Joanny Opozdy pojawiło się trzy tygodnie temu. Później oboje zamilkli, nie publikując ani jednego wspólnego zdjęcia.

Dziś już wiadomo, że Joanna Opozda i Antek Królikowski nie są już razem! Aktorka zamieściła na Instagramie oficjalne oświadczenie, w którym potwierdziła, że nie są już parą. Joanna życzyła byłemu chłopakowi wszystkiego, co najlepsze i wyraziła nadzieję, że Antkowi uda się w nadchodzącym roku "poukładać swoje sprawy".

Joanna Opozda dodała również, że i ona zamierza skoncentrować się na tym, "co zawsze chciała robić" i ogranicza swoją aktywność w social mediach. Złożyła również życzenia wszystkiego dobrego w nadchodzącym roku.