Jak podaje portal "Pomponik", przygoda Justyny Panfilewicz w zespole Ich Troje trwała dwa lata i ten okres wspomina jako dobrą zabawę. Czym zajmuje się dziś była wokalistka zespołu Michała Wiśniewskiego? Będziecie zaskoczeni!

Justna Panfilewicz kariera

Wokalistka zadebiutowała na scenie mając zaledwie 12 lat. Występowała wówczas w Zespole Folklorystycznym Pieśni i Tańca "Sierakowice". Wówczas zrozumiała, że chce związać swoją przysżłość ze śpiewem, bez którego nie wyobraża sobie życia. Jak zdradziła w jednym z wywiadów muzyce podporządkowała całe swoje życie.

W 2011 roku artystka, która miała już na swoim koncie sukcesy w prestiżowych konkursach piosenki poetyckiej, zdecydowała się wziąć udział w programie "Bitwa na głosy". Trafiła do drużyny Michała Wiśniewskiego. Nawet przez myśl nie przeszło jej wówczas, że zrobi na Michale Wiśniewskim tak ogromne wrażenie, że zaproponuje jej współpracę w zespole Ich Troje.

Choć zdecydował się na współpracę z zespołem Ich Troje, nie zamierzała rezygnować ze swojej pasji, jaką była poezja śpiewana. Po dwóch latach koncertowania z zespołem Wiśniewskiego zrezygnowała i postanowiła spróbować swoich sił solo.

Justyna Panfilewicz/ YouTube @Justyna.Panfilewicz

Wzięła udział w "The Voice of Poland", gdzie udało jej się dotrzeć do ćwierćfinału. Wydała trzy single, zaczęła współpracę z Mariuszem Wawrzyńczykiem. Udało jej się zgarnąć w czasie opolskiego konkursu wszystko, co było do zgarnięcia. Jednak nie przekuło się to na ogromny sukces na polskiej scenie muzycznej. Co dziś robi Panfilewicz?

Justana Panfilewicz, co robi dzisiaj?

Justna wróciła do swojej ukochanej dziedziny muzyczne, poezji śpiewanej. Od kilku lat wykłada również w Muzycznej Owczarni, gdzie prowadzi warsztaty dla których muzyka jest ogromną pasją.

Panfilewicz nie tylko prowadzi zajęcia o charakterze praktycznym i teoretycznym, ale także wykłada "psychologię wokalną". Justyna nadal odnosi sukcesy w wielu konkursach. Może się pochwalić ponad trzydziestoma nagrodami z konkursów poezji śpiewanej.

Żałujecie, że Justynie Panfilewicz zniknęła z głównego nurtu polskiej sceny muzycznej?

To też może cię zainteresować: Gdzie i jak urządziła się Edyta Górniak? Prawda o jej nowym domu robi ogromne wrażenie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Majdanowie nie oszczędzają na ubraniach! Żona byłego piłkarza chwali się niebagatelnie drogim zakupem! Fani mocno skomentowali zdjęcie

O tym się mówi: Kuriozalna pomyłka i wielki stres rodziny jednej z zakażonych pacjentek szpitala w Polsce. Błąd personelu nie do przyjęcia