Tomasz Lis to 54-letni dziennikarz, niegdyś prowadzący własnego programu telewizyjnego, obecnie zaś redaktor naczelny „Newsweeka”. W ostatnim czasie mężczyzna przekazał, za pomocą mediów społecznościowych, smutną wiadomość. Odszedł jego bliski znajomy.

Tomasz Lis przekazał smutne wieści

Tomasz Lis przekazał na swoim Twitterze przygnębiającą nowinę. Odszedł bliski znajomy dziennikarza - operator TVP, Maciej Krogulski.

Maciek kochał mieć w ręku kamerę (…) Świetny facet. RIP, chłopie

- napisał Tomasz Lis na swoim Twitterze.

Odejście pewnej osoby niezwykle zmartwiło znanego dziennikarza

Odejście Macieja Krogulskiego zmusiła Tomasza Lisa do refleksji. Przypomnijmy, że znany dziennikarz jeszcze rok temu miał poważne problemy ze zdrowiem.

Dziennikarz i jego rodzina przeżyli chwile prawdziwej grozy, gdy publicysta nagle, w drodze do Olsztyna na wywiad z Pawłem Juszczyszynem zasłabł i stracił przytomność. 10 grudnia 2019 roku Tomasz Lis trafił do szpitala w Olsztynie i przebywał w ciężkim stanie na oddziale intensywnej terapii.

Okazało się, ze Tomasz Lis miał udar mózgu i obecnie przechodzi rehabilitację. Dziennikarz walczy o sprawność na wszelkie sposoby - regularnie ćwiczy z logopedą i ma wielką determinację, by wrócić do sprawności. W tym staraniach dopingują go szczególnie córki: Pola i Iga, a także chłopak młodszej z nich.

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO