Edyta Herbuś jest utalentowaną polską tancerką. Trzykrotnie zwyciężyła Mistrzostwa Polskich Formacji Tanecznych. Ponadto dwukrotnie zdobyła Puchar Polskich Formacji Tanecznych.

Tancerka brała udział w popularnych show „Taniec z gwiazdami”, gdzie w drugiej i czwartej edycji dostała się do półfinału. W 2008 roku zwyciężyła z Marcinem Mroczkiem 2. Konkursu Tańca Eurowizji.

Zaskakujące nagranie z Edytą Herbuś obiegło Internet

Trzeba przyznać, że Edyta Herbuś jest wszechstronnie utalentowana. Kobieta nie zajmuje się jedynie tańcem, ale pracuje również jako aktorka i prezenterka telewizyjna, a także pozowała do wielu czasopism i brała udział w pokazach mody Joanny Przetakiewicz.

Mało kto jednak wie, że Edyta Herbuś była związana z polskim tancerzem – Tomaszem Barańskim. Razem tworzyli zgrany związek. Jednak w pewnym momencie coś ich poróżniło i postanowili, że zostaną przyjaciółmi.

To nieprawdopodobne, jak wyglądała tancerka

Z okazji 40-stych urodzin Tomasza Barańskiego Edyta Herbuś opublikowała zaskakujące nagranie z tancerzem. Klip został nagrany na obozie tanecznym w Sielpi pod Kielcami, a tancerze mieli na nim zaledwie… 10 lat!

Pamiętam to jak dziś! Mięliśmy po 10 lat. Przyjaźń, miłość, wspólna pasja

- napisała pod postem Edyta Herbuś.

Czy waszym zdaniem wyglądają na swój wiek?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO