Anna Lewandowska ostatnio za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwaliła się fanom swoją córeczką, która spędzała czas z... pieskiem. Uroczy widok .

Najnowsze zdjęcie Anny Lewandowskiej jest naprawdę urocze

Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – sportowców uprawiających fitness.

Kobieta słynie nie tylko ze swojej działalności sportowej i motywacyjnej, ale także stanowi wzór do naśladowania w roli matki czy bizneswoman.

Tysiące kobiet obserwuje i bacznie śledzi poczynania Anny Lewandowskiej, patrząc z podziwem, jak kobieta łączy macierzyństwo, biznes, a także sport i dietę.

Córka trenerki skradła całe show

Anna Lewandowska do pewnego czasu nie dzieliła się chętnie w internecie wydarzeniami z życia prywatnego – zazwyczaj były to fotografie i wpisy dotyczące działalności zawodowej. Ostatnio jednak sporo się zmieniło i kobieta bardzo często pokazuje swoją rodzinę, a fani są mocno zadowoleni.

W ostatnim czasie Anna Lewandowska opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie jej starszej córki, Klary, z psiakiem. Co ciekawe, dziewczynka prowadziła czworonoga nie na smyczy, a na czerwonej tasiemce.

Córka Anny Lewandowskiej. Źródło: instagram.com
Córka Anny Lewandowskiej. Źródło: instagram.com
Córka Anny Lewandowskiej. Źródło: instagram.com

Bez wątpienia zwierzęta uczą dzieci odpowiedzialności i mogą im pomóc w okresie dorastania. Myślicie, że Lewandowscy zdecydowali się na zakup czworonoga, czy raczej jest to piesek znajomych lub rodziny?

To również może Cię zainteresować: NIEPRAWDOPODOBNE CO MIŁOŚĆ POTRAFI ZROBIĆ Z CZŁOWIEKIEM. PEWNA ZACHOROWANA STARUSZKA ZROBIŁA WSZYSTKO, BY UJRZEĆ SWĄ UKOCHANĄ, NIENARODZONĄ PRAWNUCZKĘ

Portal „Życie” pisał również o: PIERWSZA DAMA STANÓW ZJEDNOCZONYCH WYPOWIEDZIAŁA SIĘ NA TEMAT KRÓLOWEJ ELŻBIETY. PADŁY GORZKIE SŁOWA Z UST ÓWCZESNEJ PREZYDENTOWEJ

Jak informował również portal „Życie”: INTERNAUCI SĄ ZACHWYCENI TYM MINIATUROWYM DOMKIEM W ŚRODKU LASU. WNĘTRZE REZYDENCJI JEST ZASKAKUJĄCO PRAKTYCZNE. UROCZO, ELGANCKO I STYLOWO